Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen? A...

Milyen állatom legyen? A szüleim nem engednek semmit!

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen állatot tartsak otthon?

A szüleim nem igazán engednek semmit sem,

de olyan egyedül érzem magam, szeretnék mondjuk egy kis nyuszit. Mit tegyek?


2012. jan. 22. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát próbálj olyan állatot venni ami nem igényel olyan sok gondozást mint pl. egy kutya vagy egy nyuszi! Szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy veszel egy törpehörcsögöt és megnézik, hogy fogsz-e vele foglalkozni! Ha látják, hogy tényleg szereted később a nyuszit is meg fogják engedni!
2012. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az én szüleim sem engedték régen hogy legyen állatom. mindig mondogatták, hogy csak egy hétig lesz érdekes stb stb. aztán látták hogy mennyire szeretnék, hogy ez minden vágyam, aztán végülis engedtek egyből egy kutyát.
2012. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
papucsállatka? :D
2012. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
halak?
2012. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szüleim sem engedtek soha állatot. Mindig azt mondták majd ha külön élek...Hát, most külön élek, de már meg a munkám miatt nem lehet állatom, időm sincs rá. :)
2012. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne nyuszit! Nekem az van, elmondhatom, hogy nagyon mozgásigényes, de rendesen pusztítja is a lakást. Először kezd hörcsöggel, vagy tengerimalaccal. Viszonylag rövidebb ideig élnek, de ez idő alatt bemutathatod, hogy komolyabb állatra is felelősen tudsz majd vigyázni.
2012. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

előző: egy tengerimalac 10-12 évig is élhet

kérdező: szerintem először halaid legyenek mert nincsen szaguk szépek

vegyél egy kb 60 literes akváriumot... abba már rakhatsz eléggé sok fajta halat.. a díszhal.info-n nézegesd

DE(!) előtte járj utána a témának és csak akkor vágj bele ha már élleg mindenben biztos vagy!!!

vagy esetleg egy dzsungáriai törpehörit... neki kell egy kb 60x40x40-es (hossz x szélesség x magasság) terráriumot

de ennek is aztán járj utána....

üdv, egy állatbolond akvarista-hörcsög-tengerimalac ill. kutyatartó

2012. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!