Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne jó?

Milyen állat lenne jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami állatot a szobámba,hogy ne érezzem magam annyira magányosnak,de mégis inkább a szoba ,,dísze" lenne vagyis könnyen lehessen tartani,nyugodtan lehessen tőle aludni,tanulni,ne legyen büdös. De azért meg lehessen érinteni,simogatni néha.
2012. jan. 27. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A nyuszi tökéletes lenne, majdnem olyan mint egy kiskutya, 2 hibája van! 1,Naponta ki kell takarítani hogy ne legyen büdös 2,aludni sem túl könnyű tőle, nekem pl ki kellett rakni a szobámból:S

A tengeri malac is jó lehet, az nem olyan hangos éjszaka, de őket is ki kell takarítani azért 2 naponta hogy ne legyen szaga.

Sok szerencsét az állatkához!:)

2012. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ami nem büdös, hagy aludni és igénytelen az a madárpok. de azt nem lehet babusgatni. a többi állat zajos.a madarak csipognak ha tanulni akarsz a rágcsálok össze vissza rohangálnak,a macska az öledbe telepszik,a kutya szintén..hmm...valami hüllö? kigyo vagy iylesmi, azt simogathatod is és nem tul igényes és csendes:)
2012. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ékszerteknőssel nincs sok gond, csendes, napközben otthagyhatod, nem megy sehová.

Simogatni, ölelgetni max. az akváriumot tudod, de ha nézed, ahogy úszik az is tud aranyos lenni és akkor is érezni azt a kellemes érzést, mintha a cicáét ölelnéd magadhoz.


Ha a szoba díszeként akarod akkor ilyen, hogy macska nem annyira jó, mert ha nem vagy otthon akkor az nem marad ott egy sarokban, hanem éli a kis életét és megy mindenfelé.

Egyébként a macska jó lenne, sokan tartanak a házban macskát, nem zavaró (persze szobatisztaságra kell nevelni illetve figyelni, hogy ne kaphass el tőle semmit).


Madarakat nem javaslom, az ürüléküktől mindenfélét el lehet kapni, ráadásul szobában nem is jó. Emellett dobálják mindenfelé az eleséget a kalitkán kívül is és hajnalban a legtöbben kezdenek dalolni. Ami amúgy aranyos, de nem a szobában + őket sem tudod igazán simogatni.


Esetleg nincs a környéken kutya? Néha elvihetnéd sétálni és játszhatnál vele, simogathatnád.

2012. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Afrikai óriáscsiga. Csak nedves földszaga van a terráriumának (néha ki kell azért cserélni a földet), határozottan szereti, ha kézbe veszik, nem zajos, így lehet tőle aludni.

Néhány cikk róluk:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia !szerintem ékszerteknőst v törpehörcsögöt a hörit naponta etetni kell ! de persze párban vegyél ,úgy ,h kb egy idősek legyenek nehogx megegyék egymást és persze ők is szoktak verekewdni :D s akkor kicsit nyuszítenek de hamar abba hagyják! nézz utána4 a teknősökről nem tudok sokat
2012. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaméleon?
2012. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy akvárium lenne a megfelelő választás vagy esetleg egy pézsmataki:)
2012. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp se legyen akváriumod vagy hüllőd!!

Én is így voltam mint te hogy olyan állatot szerettem volna ami társ is egyben, nem csak ott van és nézhetem. Erre leginkább a tengeri malac, a nyuszi, a csincsilla és a vadászgörény alkalmas. Mind nagyon okos, csak foglalkozni kell velük!

2012. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!