Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megtehetem ezt? Elpusztulnák?

Megtehetem ezt? Elpusztulnák?

Figyelt kérdés
Afrikai achát csigából több mint 500 van !¡ Nincs szívem megölni őket :$ Arra gondoltam elengedem őket az udvaron . Túlélnék ? Ha nem élik túl nem engedem el őket . Eladni nem sikerült , pedig 50 Ft volt db .
2012. febr. 4. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elpusztulnak ebben a nagy hidegben.

Eladni éppen azért nem tudod, mert ennyire szapora. Mekkorák?

2012. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsik , akkor biztos nem engedem el őket . Köszi a választ , zöld kéz :)
2012. febr. 4. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:

meghalnának... amúgy szerintem a kicsiket ingyen add el

a nagyoknál meg ha van tojás akkor azt add el "táplálék-kiegészítőnek"pl. a vaterán... sokan veszik

2012. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor télen nyilván nem élnék túl. Nyáron igen, de amint eljön a tél, hiába vermelik el magukat, ez a hideg sok nekik. Megoldás lenne a problémádra, hogyha nem azonos fajtájú csigákat tartanál. Nekem pl reticulata-m és iredalei-m van együtt. Ők nem fognak szaporodni egymással, így nincs ilyen gond. Jobban át kellett volna ezt gondolnod.
2012. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó : igazad van , de egy barátomtól kaptam őket es ő sem sejtette mi lesz a vége .
2012. febr. 5. 08:31
 6/9 Platypus ***** válasza:

Ha nem pusztulnának el, az lenne a legnagyobb gond. Ugyanis ez a faj trópusi területeken invazív és károsítja a természetet, sőt még gazdasági kártevőnek is számít. Egzotikus fajokat nem engedünk el a természetben, mert embertelen, az állatvédelmi törvény tiltja a háziállatok kidobását és mert hatalmas ökológiai kockázata van.


Próbáld meg őket ingyen elajándékozni, valószínűleg azért nem kellettek senkinek, mert az internet tele van ingyencsigás hirdetésekkel.

2012. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod esetleg tyúkoknak odaadni?

Természetesen elpusztulnának a mi éghajlatunkon.

2012. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, elpusztulnak. De ha nagyon nem kellenek akkor tegyél ki hirdetéseket az oszlopokra is meg minenhova!
2012. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ajándékozd el őket INGYEN!!
2012. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!