Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A porszívó porzsákjába beszipp...

A porszívó porzsákjába beszippantott pókok, hangyák stb. elpusztulnak?

Figyelt kérdés
Ha elpusztulnak akkor a meleg levegő miatt, vagy mert éhen hallnak?
2010. nov. 25. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A porzsákban egyik oldalról vákuum, a másikról gyorsan beáramló levegő van, tehát nagy szélvihar dúl odabenn: a tartalma pörög-forog-örvénylik, mintha csak egy tornádó belsejében lenne. Ez - a többi törmelék miatt - az állatkákat jó eséllyel összezúzza. Ráadásul a gyorsan áramló levegőben hamar ki is száradnak, ami szintén halál... Szóval nem sokáig élnek odabenn. (Ha mégis életben maradnak, nagy valószínűséggel szomjan halnak, később éhen is.)
2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kagemusha válasza:
100%
Én muslincákat írtok így, eddig egy sem jött vissza.
2010. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pókok hangyák szúnyogok rögtön elpusztulnak, de egy darázs túlélheti.
2010. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MME ***** válasza:
:D A miénkből kimásztak a hangyák, tehát ne vegyél mérget rá.
2010. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem halnak meg, legalábbis a pók eddig mindig kimászott :/
2010. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez biztos függ a porszívó szívóerejétől is, mert, mint feljebb írtam nálunk csak a darázs éli túl.
2010. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
29%
ugyis tudom hogy azért tetted fel a kérdést mert háziállatnak hangyákat tartasz és véletlenül beszívtad az egyiket :)) és most ugy tálalod fel a kérdést mintha rovarokat akarnál vele kíirtani :))
2010. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tegnap beszippantottam egy 4-5 cm-s pokot a porszivoval. szerencsere olyan porszivom van, ami porzsak nelkuli, es az a resz, ahol a szemet gyulik atlatszo.... a pok utan me'g 1-2 percig hasznaltam a porszivot, hogy biztos beszippantsa rendesen. a helyzet a kovetkezo: a pok tulelte, viszont a koretekeredett sok hajszal, es kosz miatt konkretan egy lepest sem tudott tenni, nemhogy kimaszni. amikor megraztam porszivot, lattam , hogy probal kiszabadulni, de csak a labait tudta mozgatni egy kicsit, eselye sem volt barhova is menni. ugy hagytam ejszakara, aztan masnap reggel leellenoriztem, es a helyzet valtozatlan volt. a pok ugyanott volt, me'g e'lt , viszont beszorult a koretekeredett haj e's retek miatt. vegul kiontottem azz egeszet a wc-be, e's megallapitottam hogy a pok egybe volt, nem szakadt le semmije, csak fogsagba esett. ezentul ragaszkodni fogok a porszivohoz mint fegyver :) hehe
2015. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!