Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatvédelem! Kihez lehet...

Állatvédelem! Kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Kihez lehet olyan esetben fordulni,amikor mondjuk állatkínzási tevékenységet vélek felfedezni? Nem konkrét csonkítás,éheztetés célból,hanem mondjuk gondatlanság miatt.Segíteni akarok néhány állaton,de nem tudom kihez kell fordulni.Tudtok tanácsot adni? köszönöm!

2012. febr. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyzet komolyságától is függ. Állatvédelmi szervezetekkel vedd fel a kapcsolatot ebben az ügyben, tegyél bejelentést. Ha úgy vélik, a hatóságokkal intézkednek.
2012. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi állatmenhelynek szólunk (amerre laksz ahhoz közeli telefonszámot találsz interneten) és azok kijönnek és elviszik az olyan állatokat :)
2012. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mailerdeamon ***** válasza:
A helyi állatmenhelynél. Ha nem találsz egyet sem, írd meg hogy melyik városban vannak az állatok és szívesen segítek. Ők majd intézik a többit (jegyző, rendőrség, stb).
2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óó az nagyon jó lenne.az a legnagyobb bajom,hogy nem vagyok odavalósi,mert csak egy látogatás alkalmával szembesültünk vele.A hely Nádudvar.
2012. febr. 14. 21:28
 5/6 Mailerdeamon ***** válasza:

[link]


Ők a Együtt Az Állatokért Egyesület. Debreceniek, de ilyen távolságot szerintem bevállalnak. Több telefonszámuk is fel van tüntetve a bejelentésekhez, mentésekhez, hívd fel őket légyszíves, vagy írd meg nekik e-mailben hogy hol és mit tapasztaltál!


A fejleményekről is szívesen hallanék! :)

2012. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget! írni fogok nekik,és Neked is,hogy hogy alakult! :) remélem tudnak majd segíteni.
2012. febr. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!