Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni állatoknak...

Hol tudok venni állatoknak szánt "gyógyszert"?

Figyelt kérdés

Rágcsálónak szeretnék venni szőroldó pasztát. Netről nem akarok rendelni. Ha bemegyek az állatorvoshoz, akkor hülyének fog nézni, vagy tud adni? és ha nála nincs, akkor hova menjek?

Mennyivel lehet drágább az állatorvosnál, mint mondjuk netről rendelve? (kiszállítási díjtól eltekintve). Mondjuk neten 1100 Ft-ért van kiírva, dokinál mennyi lehet?


2012. febr. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Állat gyógyszertár.
2012. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Illetve van még 1 kérdésem. Van a 19. kerületben egy Alpha-vet nevű "bolt". Vásárolni (tudommal) csak úgy lehet, ha be vagy regisztrálva tenyésztőként. Vagy valami ilyesmi.

De vajon lehet ott vásárolni az állatpatika részben úgy, hogy nem kell kedvezmény? Mert nem vagyok tenyésztő, nem vagyok beregisztrálva. Ez az egyetlen közeli állatpatika.. :S


Erre gondolok: [link]

2012. febr. 12. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Szerintem az állat gyógyszertárban lehet vásárolni. Ha ebbe nem is, nézz egy másikat a környéketeken vagy kérdezd meg az állatorvosotokat, hogy mit javasol.
2012. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tenyésztőnek lenned. Ha olyan szert veszel, amelyik nem recept köteles, megkapod. Csak árban számolnak másként.
2012. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál vagy állatpatikában. Ami receptes, azt nyilván csak a dokinál fogod megkapni.
2012. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!