Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszámolni, hogy...

Hogyan kell kiszámolni, hogy mekkora marmagasságú ló kell valakinek?

Figyelt kérdés

Pl. én 170 cm vagyok, mekkora legyen a ló?

Köszönöm! :)


2009. jún. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiszámolni nem nagyon lehet, a lovas-ló aránya a döntő. Értsd: magas embernek magas ló, kövérnek is, de annak még a testessége is számít, túl alacsony vagy kis súlyú lovast sem érdemes "nagy" lóra tenni, mert nem tud rá jól hatni - ha, tegyük fel a ló kevésbé képzett.

Ha csak a centit nézzük - amit azért nem nagyon lehet, Neked minimum egy 155-160cm marmagasságú lóra lenne szükséged, de inkább magasabbra.

Fontos, h a lábszárad simuljon a ló oldalára és ne lógjon túl (lefelé).Ja és persze a ló felépítése sem mindegy (nyakillesztés, mennyire hosszú a háta, stb.,stb.)

2009. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2009. jún. 9. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én ezt a kiszámolosat nem értem :) de természetesen nem póni való neked hát kb 150 cm... marmagaság fellet az ideális..
2009. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkora ló kell, hogy a lábad(rendesen beállított kengyelben) egy vonalban legyen a ló hasával.
2009. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!