Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges az hogy pl 2 ugyan...

Lehetséges az hogy pl 2 ugyan olyan marmagasságú kutya közül az egyik ülve mégis magasabb? Az a háta hosszától is függ? (Pl Magyar vizsla, Német juhász)

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ülve is a mellső lábai függőlegesek, tehát a mar nem nagyon kerül lejjebb.
2010. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ülve meg állva ugyan olyan magas egy kutya? :)
2010. márc. 17. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Marmagasságban igen!

2010. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából azt tudtam hogy a marja ugyan olyan magas. Nem is ezt akartam kérdezni, csak nem jól fogalmaztam meg. Hanem hogy mondjuk egy vizsla és egy német juhász amelyek állva egy magasak. Lehetséges hogy ülve mégis a német juhász magasabb? (fejtetőt nézve) És ez lehet attól hogy a háta hosszabb a NJ-nak ? Köszönöm a válaszod!
2010. márc. 19. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, vajon hogyan lehetséges? Ennyire nehéz magadtól rájönni?

Nem lehet, hogy a nyakát nem ugyanúgy tartja? Hogy a mellső lábai nem függőlegesek? Vagy úgy ül, mint a buggyos szoknyás öreg mami (az egyik), a másik pedig szabályosan, pl.?

2010. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Geometria. Hasznos...
2010. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nahát de OKOS VAGY TE! Remélem megvan az érettségid...

Ennyi eszem van hogy két egyformán szabályosan ülő kutyáról beszélek... és nem úgy gondoltam hogy az egyik szépen ül a másik meg félig fetreng... De azért kösz az okítást... pancser


Amúgy meg ha ennyire hülye vagy, hogy a kérdést se fogod fel minek VÁLASZOLSZ? AZT KÉRDEZTEM HOGYHA EGY MAGASAK ÁLLVA (SZABÁLYOSAN ÜLNEK) LEHETSÉGES E HOGY MÉGIS MAGASABB EGYIK A MÁSIKNÁL...És hogy ez függ e attól hogy a Német juhász háta esetleg HOSSZABB....


Ui.: Meg is köszöntem volna a válaszodat ha nem ilyen UTOLSÓ SZARHÁZI módon írod.

2010. márc. 19. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze a kapott válaszokat, a magadra vett inggel, ill. a saját válaszoddal. Ha megtudtad részben, amit akartál (jelen esetben ötletet) és hasonló jelzőt sem kaptál ahhoz, mint amilyet fogadjistennek írtál...


A különbség annyi, hogy engem cseppet sem zavar a stílusod.

2010. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülük de a kérdésre még mindig nem válaszoltál...
2010. márc. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!