Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tele van a kertem hangyákkal...

Tele van a kertem hangyákkal de, nem akarok mérget a boltba venni, nem létezik valami házi praktika?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Kávé zacc!

Ez beszokott jönni!


Szórd a "bejáratokhoz-útjaikhoz"


Hirtelen most ez jutott az eszembe (=

2009. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Élesztő, cukorral keverve.

Nem valami humánus megoldás.

2009. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a sütőport hallottam, hát nekünk az nem jött be.

Mit csinál a cukor-élesztő, hogy nem épp humánus?

2009. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt. Belülről felrobbantja a hangyákat.
2009. jún. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglehet nem tűnik ízléses megoldásnak, de pisild le a hangyangyabolyt. Viszonylag humánus, mert nem nyíródnak ki/fúlnak meg de holnapra odébb állnak.
2009. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van ilyen problémám. Elég sok helyen hangyabolyok vannak, probáltuk szétkapálni, de egy másik helyen csináltak újat. Kiprobálom azt az élesztos cukrot. Kosz a tanácsot.
2009. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként a kertben mi baj van a hangyákkal? Lehet naiv vagyok, de ott engem nem érdekelnek, pedig van sok. Attól vagyok ki, ha a házba jönnek be.
2009. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Amíg a kerted nem csak arra használod hogy teleülteted krumplival, kukoricával vagy káposztával, de szeretnél ott relaxálni vagy esetleg szalonnát sütni, akkor próbálj meg leülni (vagy akár megállni) egy hangyaboly mellett esetleg szandálban s majd mikor a lábaidon mászik fel a rengeteg hangya éld át ezt a "kellemes" érzést. Szerintem a kérdezőt sem a kert végén élő hangyák zavarják.
2009. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én lisztet szórok a bejáratukhoz, behordják a bolyba ott pedig megdagad és megöli őket. Nekem eddíg bejött...
2009. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!