Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pókfóbia? Mit lehet tenni?

Pókfóbia? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miert, de amiota az eszemet tudom, gyulolom a pokokat.

Ez nem is lenne akkora baj, de bekoltozott hozzam egy igencsak meretes peldany.

Csutortokon este vettem eszre, akkor felkoltoztem a masik emeletre. Kitakaritottuk a szobat, atneztunk mindent, tettunk le pokcsapdakat, de nem lett meg.

Ugy dontottem, hogy ma lejovok, de nagyon felek.

Nem tudtok valami jo pokirtoszert, vagy tipp, hogy ne parazzak?

Valaszokat elore is koszonom!


2012. ápr. 1. 01:29
 1/5 anonim válasza:
100%

Csak egy pók,nem? Mitől félsz? Sokkal kisebb mint te... :)

Ne parázz tőlük,nem bántanak. Azt mondják,hogy ha valamivel többet foglalkozol,nem fogsz félni tőle,próbáld ki :)

2012. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sokáig nézzd ezt a képet

[link]



és közben gondolj erre: [link]

2012. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerem az érzést :(

Semmit nem tudsz tenni, esetleg felkereshetsz egy pszichológust. A fóbiák mindig előszobái a szorongásos betegségeknek, a pánikrohamoknak. Persze, ezek nem holnap jelentkeznek, majd 10-20-30 év múlva. Nekem anno pókkal indult, mára kinőtte magát a pókra hasonlító rovarokra is. És ki tudja hol a vége...

2012. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Huu, 2., ez a kep nagyon durva.. komolyan : |

Nem tudom, hogy miert felek ennyire, eddig pszichologusra nem is gondoltam. Szerinted erdemes elmenni?

2012. ápr. 2. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudják kezelni, de te is tudod magadat kezelni és az olcsóbb. Pl veszel egy kis pókot terráriumba. Az kijönni nem fog, de lehet nézegetni, etetni. 1 év alatt csak megszokod hogy van egy ilyen háziállatod, és lehet hogy a végén még meg is fogod szeretni...
2012. ápr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!