Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatmenhely Debrecenben?

Állatmenhely Debrecenben?

Figyelt kérdés
Jól tudom, hogy egy állatmenhely van Debrecenben? Szeretnék önkéntesnek menni, de nem tudom, mik ennek a feltételei. Valaki megtudná mondani nekem, hogy mik ezek a feltételek? Illetve, ha önkéntesség, akkor gondolom ezért nem kapok pénzt vagy igen? Ha tudtok egyéb információval is szolgálni ezzel kapcsolatban, akkor azt is megköszönném :)

2012. ápr. 10. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz ki szombaton, kint lesznek a menhelyről is, akkor mindent meg tudsz kérdezni tőlük.

[link]

2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ÖNKÉNTES=ingyen meló, ami persze jól esik a lelkednek, én főképp ezért csinálom :)

szombaton nem fognak veled foglalkozni, egy csomó dolog lesz...

de az egyik nap menj ki a menhelyre (Katihídi busz, az Alkotóháznál kell leszállni) és már azonnal be is állhatsz akár a kutyusokat etetni :)

Jófejek, akik ott vannak, nem lesz para :)

az önkéntesség feltétele az, hogy ÚGY végezd a munkád, mintha a saját kutyáddal bánnál...

2012. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!