Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Somogy megyében kinél tudnék...

Somogy megyében kinél tudnék vadászgörényt fedeztetni?

Figyelt kérdés
Nőstény görényem van, de sehol nem találok neki hím párt fedeztetésre, tudna e ebben nekem valaki segíteni? Somogy megyében kellene, mert ahol eddig találtam az mind messzebb lévő megyékben elérhető görény, nekem pedig a hosszú utazás nehezen megoldható. Előre is köszönöm

2012. ápr. 14. 19:56
 1/1 lasius ***** válasza:

Nem vagyok a szaporítás híve ezzel elősegíted a beltenyésztés és a különféle betegségek fenntartását az állományban.

Csak annak tudatában szabad ezt csinálni ha tudod az állatok felmenőit és Tenyészszemlén részt vett az állat(nem szépségversenyen) és nem volt a felmenői között semmilyen betegség....

A legjobb ha ivartalanítod vagy be implantozod az állatot amivel te is felelősség teljes gazdivá válhatsz..

2012. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!