Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne segíteni egy...

Hogy lehetne segíteni egy törött lábú barin?

Figyelt kérdés

Pár hetesen valahogy eltört a lába, és szegényke 3 lábon ugrál :(

Amikor kicsit nagyobb lesz le akarják vágni.

De annyira megszerettem a kis édest, hogy lehetne rajta segíteni?

Tapogattam a lábát, meleg neki, szóval nem hiszem, hogy lebénult, meg van van benne pulzus.

Külső seb, meg semmi nincs, ott lehet a probléma, ahol behajlítja, gondolom a póni ráléphetett:(

Egyébként hátsó lábról van szó, behajlítva tartja, meg se mozdítja:(



2012. ápr. 15. 09:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a baj, hogy nem ismertem még akkor, amikor eltört neki:(

Ma alaposabban kitapogattam neki, összeforrt neki ott ahol hajlik a lába, nem fáj neki, de ugye nem tudja már kinyújtani, mert úgy maradt =/

Örökbe fogadnám, csak ide hozzánk nem lehet, mivel balcsi parton lakok, és nyaraltatunk :(

A barátom szerint se tudna sok mindent kezdeni vele egy rendes állatorvos. Talán majd amikor jön a doki a lovakhoz megnézi.

2012. ápr. 15. 21:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Vagy még meg is szeretnék akik mennek nyaralni. :)))

Én mint paraszt családból származó valahogy jobban érzem magam állatok között.

Balaton parton nem tudom mennyire voltak juhászok. De egy öreg juhász szernitem meg tudná gyógyítani, ha nem úgy tört el, hogy azt nem lehetett megmenteni. Kos vagy jerke a bari?

2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legjobb, legkevésbé állatkínzás számára, ha levágod. Magadhoz venni egy szem bárányt az is állatkínzás, mert a birka az falkaállat, szüksége van fajtatársainak társaságára.
2012. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A szüleim nem állatbarátok, csak én vagyok az, és nálunk nem lehet:(

Kitapogattam neki a lábát, össze van neki forrva ott a "térdénél". Hatalmas csomóba forrt neki össze, kinyújtani se lehet.

Nincs semmi "juhász" ismerősöm az a baj, én meg nem értek ezekhez. Volt kint állatorvos, azt mondta "ne foglalkozzatok vele"...-.-"


Ő kislány (fekete). Nagyon életvidám leányzó, mindig a másik 2 kicsivel van. Mind a 3 bari lány. +-ba van még 3 anya állat, és egy hím.

2012. ápr. 17. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!