Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a madárdöggel?

Mit tegyek a madárdöggel?

Figyelt kérdés
A közelünkben, a folyóparton jópár napja van egy nagytestű, fehér döglött madár, ami egyrészt felettébb kellemetlen szagot áraszt, másrészt nem hinném, hogy túl higiénikus, hogy ott fekszik a folyó mellett, harmadrészt a kutyám nagy előszeretettel beledörgölőzött (amiről letiltottam), Szóltam az önkormányzatnak, hogy takarítsák el, annyi történt, hogy 2 méterrel odébb került, a nádasba. Én nem vagyok hajlandó eltakarítani, ez nem az én dolgom. Arra gondoltam, hogy kidobom a városháza elé, onnan csak elviszik, de nincs hozzá gusztusom megfogni:S
2012. ápr. 15. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam, hogy kidobom a városháza elé"


lenne nagy meglepődés, ha berepülne az irodába a Madárdög :DD

2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ki a terület gazdája. Ki kezeli a folyópartot? Az önkormányzat? Ha nem ő, akkor hiába dobod a városháza elé. Amúgy minden madártetemet nem fog eltakarítani az önkormányzat, a természet szokta eltakarítani. ragadozók, dögevők, rovarok... Az a kaja az övék.
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az övék a terület, megkérdeztem őket, és elég látható helyen van...
2012. ápr. 15. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Elvileg kötelező elvinniük, mert egyáltalán nem higiénikus.

Kérd meg egy ismerősöd hogy jelentse be a dolgot, és ha kedd-szerdán is ott lesz még, vegyél egy munkáskesztyűt és egy rossz lapátot, hajnalban senki nem fogja megzavarni az akciót :)

Én legalábbis biztosan ezt csinálnám a helyedben, ha ennyire zavar titeket, ne legyen már kötelező nektek szagolgatni a döglött madarat...

2012. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!