Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állatkert a legjobb...

Melyik állatkert a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást örömmel fogadok, várom a véleményeket!
2009. jún. 22. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a Nyíregyházi Állatpark a kedvencem. Tavaly voltunk megnézni a kiselefántot, na meg ugye minden mást. Idén is megyünk. Jövőre is tuti megyünk, mert ha minden jól megy akkor adják át az új részt.

Bővebben: [link]

2009. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Nyíregyházi a kedvencem, viszonylag nagy területen vannak az állatok, és természetesebb helyük van mint a többi állatkertben.
2009. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházi Vadaspark! És ezt már akkor leakartam írni mielőtt megnyitottam a kérdést, és csak ezután láttam hogy más is ezen a véleményen van :)
2009. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a nyíregyházi:)

Mivel a környéken lakom gyakran ellátogatok ide. Láttam honnan jutottak el idáig.

Mindig van vmi újdonság. Szerintem az állatoknak is jó helyük van, a kifutók tágasak, jól kialakítottak. És az egész szép környezetben található.

A gondozókkal is jól el lehet beszélgetni, segítőkészek.

Nagy álmom h egyszer itt dolgozhassak:)

2009. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a veszprémi a kedvence, bár én itt élek és évente többször megyek. Rohamos tempóban fejlődik, sok szép állat van. Megéri eljönni. [link]
2009. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a nyíregyházi vadasparkot ajánlanám, ha már beléptem. :)

Látom sokak kedvence, tényleg nagyon szuper.

2009. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Wow, nem gondoltam volna, hogy a nyiregyhazi ilyen magasan vezetni fog. Koszi a valaszokat, varok meg! :)
2009. jún. 22. 14:12
 8/13 anonim válasza:
100%
hát persze, a Nyíregyházi a legjobb
2009. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
A nyíregyházi vadasparkot évekkel ezelőtt Magyarország második legnagyobb állatkertjévé alakították át. Mivel az eredeti vadaspark jellegét megőrízte, ezért van olyan jó hangulata.
2009. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyháza - Sóstó! Az a legtutibb!!! :)
2009. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!