Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti Mit gondoltok róla?

Truthboy kérdése:

Ti Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Arról,hogy 14 évesen 2 madárpókom van

2012. ápr. 29. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. alteros, elvont gyerek lehetsz,

2. jó neked, hogy nem félsz tölük,

3. remélem nem a környékünkön laksz :D

2012. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A szex, mint kulcsszó, hogyan kapcsolódik ehhez? :D
2012. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. rossz kategória, a pók nem hüllő....

2. kulcsszavakhoz szex? mit akarsz velük csinálni?

3. egészségedre... a családodban biztos senki se arachnafobiás

2012. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Semmi extra, mindenkinek más a hobbija.
2012. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves voltam, amikor megvettem az első madárpókom, ráadásul lány vagyok. Nincs ebben semmi különleges, sőt én kifejezetten örülök, hogy rajtam kívül vannak még gyerekek akik nem rohannak körbe-körbe visítozva, ha látnak egy pókot. Milyen fajtákat tartasz?:)
2012. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na bumm. Én meg olyan családban nőttem fel, amiben az embereken kívűl még egy 6 méteres kockás piton is lakót, meg 4 B. smithy.


Szal nem ügy, de én is tudok örülni ha ilyen "fura" emberekkel talalkozom, mert jó ha nem azt látom, hogy agyon taposnak egy pókot csak mert az általános közvélemény azt mondja, hogy PFÚJ.


Vigyázz rájuk nagyon :) Lehet, hogy igénytelenebbek egy kutyusnál vagy más házi kedvencnél, de azért oda kell figyelni, főleg vedlésnél, hogy nehogy rájuk ragadjon a régi bőr, mert abba bele halhatnak.

2012. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!