Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van valakinek már tapasztalata...

Norczy kérdése:

Van valakinek már tapasztalata a zoofast.hu-val?

Figyelt kérdés
Nagyon jó áron vannak a termékek, amiket kínálnak, csak kicsit megrettent, hogy hogy is zajlik a szállítás. Mennyi idő alatt szállítanak ki? Tud valaki mondani erről tapasztalatot?
2012. máj. 4. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 2 hete rendeltem tőlük 2 zsák eukanoba kölyök kutyatápot. Szenzációs árban kaptam meg! :)

Kb 3 nap alatt megkaptam, nagyon elégedett voltam GLS futárszolgálat hozta ki,én máskor is fogok tőlük rendelni, mert nagyon pozitív volt a tapasztalatom.

2012. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és annyit még had kérdezzek, hogy utánvétellel kérted a csomagot? mert én így szeretném, és az megnyugtató, ha ilyen rövid idő alatt szállítanak

Nekem minden állatkámnak jól jönne, van kutya, macska, hörcsögök és így rengeteget lehetne spórolni...főleg a kutyáimnak a tápján, több ezer forinttal olcsóbb, mint más helyeken

2012. máj. 4. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Februárban rendeltem tőlük 3 zsák tápot, 3-4 nap alatt kihozzták.


Viszont sok helyen olvastam, hogy van aki heteket várt az árura, vagy nem azt kapta amit rendelt, így szerintem mindenképp utánvétellel rendelj.


Mivel nagyon jók az áraik és nekem a kiszállítással sem volt problémám legközelebb is tőlük fogok rendelni.

2012. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel vidéki vagyok, és nincs netbankom; én is utánvétellel rendemet (első vagyok)..
2012. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát jó nektek! Én februárban adtam le rendelést, a konzervek nyomorgatva jöttek, a táp meg még február óta sehol. Akkor kaptam egy mailt, hogy 1 hónap tudok e várni. Igen azóta már pár hónap eltelt. A vicc ha te nem keresed őket nem jeleznek maguktól, de jó eset ha egyáltalán reagálnak rá. Május végére ígérték. Kíváncsi leszek. Jó ár, rossz döntés. Nekem ez volt az utolsó bármilyen olcsók is.
2012. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mikkor rendeltem tőlük, kb 3 hetet vártam a csomagra, nem volt ez nem volt az és nem is írtak nekem, hogy bocsi éppen elfogyott válasszak mást. mindenképpen az adott összegen felül akartam rendelni mert a postaköltséget inkább elköltöttem kutyám dolgaira mint postaköltségre.

Nem hagytam őket békén, írtam nekik nem egy emailt, és addig jutottunk a végén, hogy nem lett meg a 8900 ft-s min. ár, hogy ne legyen postaköltség, de átvállalták a költséget plusz még 5% egyszeri kedvezményt is kaptam.

Tehát igaz nem volt annyira halálosan fontosak a cuccok, de azért mégis többet vártam mint kellett volna, és természetesen csakis utánvéttel kértem.

A játékok nagyon jól bírják a strapát, kölyök kutyámnak vásároltam rágós dolgokat, és még meg van egy két dolog a cuccokból.

Csak a késéssel volt a gond, nagyon kedvesen válaszoltak sűrű elnézéseket kérve a késésért.

Én ajánlom őket :)

2012. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mikor
2012. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kefekoto válasza:
Előre utalással fizettem, majd a rendelést törölték, mert nem tudták szállítani a megrendelt tápot. Azt állították, hogy a gyártás szünetel. Persze a hivatalos forgalmazó ezt cáfolta. A pénzem több mint egy hétig nem kaptam vissza annak ellenére, hogy három e-mailt küldtem, és telefonon is kértem.
2013. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!