Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kellene ahhoz hogy létrehoz...

Mi kellene ahhoz hogy létrehozhassunk egy állatrendőrséget? Ha nehezen is, de sikerülne?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már majdnem sikerült módosíttatni de aztán mégsem, mert nem volt elég aláírás.(?) De ez komolyan nem állapot. Olyat is hallottam hogy egy vénember rókákkal eteti a kutyáit. Nekem ez sok de úgy gondolom másoknak is. Hogy képesek az emberek ilyenre? Ha felnövök nagyon szeretnék majd valami állatrendőrségfélét összehozni. Mindegy mibe kerül, de igazából fogalmam sincs hogy mi kéne még a törvények módosításán kívül. Van olyan törvény, ami kimondja, hogyha nem biztosítják az állat alapvető szükségleteit (víz, étel, fedett hely) akkor az állatkínzásnak minősül?
2009. jún. 25. 02:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Állatrendőrség már létezik. A probléma az, hogy az állatvédőknek, az állatmentőknek, de még a rendőröknek sincsen jogi felhatalmazása állatot elkobozni, csak hosszadalmas, bonyolult eljárással, amire hatóságuknak se idejük, se kedvük, se ember kapacitásuk.

Amíg a törvény nem változik meg, addig nem tudsz mit tenni. Meg persze szükség lenne 1-2 bírói precedensre is...

[link]

2009. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

hát akkor megváltoztatjuk a törvényt, ez logikus!:D azaz megkéne változtatni, de ugye az is majdnem lehetetlen, szóval.. nem baj én akkor is megteszek majd mindent érte.

2009. jún. 28. 16:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!