Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az iparokban...

Mi a véleményetek az iparokban használt állatkísérletekről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben elítélem!! :S Azok a szegény állatok nem önkéntesen vesznek részt ebben. :( Bele se merek gondolni miken mehetnek keresztül a kisérletek során, csak azért ,mert nekünk kell valami új sampon, parfüm vagy bármi más :S Valahol a neten láttam egy olyan listát amely azoknak a cégeknek a nevét tartalmazza , amelyek állatokon kisérletezve fejlesztik ki a termékeiket.


[link]


Itt van olyan lista ,ahol meg lehet nézni melyik igen, és melyik nem végez állatkísérleteket!!


Én nem kérek semmiből ami miatt érző állatkák szenvedtek :(

2009. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is nagyon elítélem. Nem olyan régen kezdtem ezekre a brutális cselekedetekre felfigyelni és azóta figyelek arra, hogy ne vegyek olyan termékeket, amelyekhez állatokat használtak fel.

Nem is gondoltam volna, hogy nagy és híres cégek is használnak állatokat a kísérleteikhez. Igazából nem hiszem hogy ezt máshogy nem tudnák megoldani!

2009. jún. 25. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én annyira szánalmasnak találom emiatt az embereket..

a garnier rekláma is:segíts a pénztárcádon és a KÖRNYEZETEN.. (?????) normálisak ezek? állatokon kisérleteznek és ilyen reklám?? :S szánalmas..

2009. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én simán betiltanám, büntetném és kizárnám a forgalomból a termékeiket.Ezt értem a szőrmésekre és a nagyüzemi állattartókra .De a telhetetlen halfeldolgozó milliárdosok termékeikre is stb.Salx Narval.
2009. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

körülbelül egy-másfél éve figyeltem fel erre..azóta nem veszek semmi olyan terméket, amit állatokon teszteltk, és még jobban is járok így..pl kipróbáltam a lush kozmetikumokat, és nagyon meg vagyok velük elégedve, mert nem csak környezetbarát termékek, még sokáig is tartanak és eddig ezek használtak a legtöbbet.

utálom pl a garniert úgy, ahogy van..a többi ilyen céggel együtt. (csak az utóbbi időben a garnier nagyon belehúzott, pl ezzel a mostani kristályos dezodorral is..olcsóbb, mint a többi, mégis garnier, ezért gondolom veszik, mint a cukrot..)

2009. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!