Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedden lesznek (fiatal)...

Kedden lesznek (fiatal) Halálfejes csótányaim. Hogyan kell őket tartani? Néhány alapdologgal tisztában vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Voltak már csótányaim,( Madagaszkári óriás), tudom hogy milyen sűrűn kell permetezni nekik a páratartalom miatt, meg hogy miket esznek. Milyen talaj lenne a legjobb alájuk? Tőzeg? És mivel fedjem le a terráriumot, ha üvegből van? Nem szeretném ha nem szellőzne, és bebüdösödne, de ki se tudjanak jutni. Vizet kell nekik betenni? Köszi a válaszokat.

2012. máj. 12. 23:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezte valaki? :DD
2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem őket, és nagyon édik! Nekem az áttetsző hártyás szárnyuk tetszik nagyon, ahogy csillog a hátukon! *.*
2012. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Amúgy itt van egy csomó minden róluk! :) Ki tudja, talán én is veszek egyet!

[link]

2012. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :)) Szerintem is szépek! Bár a Madagaszkári Bütykös csótányt jobban szeretem,ez is szép. Csak bütyköset sehol nem találok,hogy honnan tudnék venni:) Régen már voltak olyanjaim :)
2012. máj. 14. 20:22
 15/20 anonim válasza:
35%
csak ilyen elmerokkantak vesznek ilyeneket, mint te és másszanak rád a te undorító bogaraid és rágcsálják meg a te arcodat..
2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ha tudatlan surmó paraszt vagy, nem kell hangot is adni ennek kisfiam. Attól, hogy te nonstop disznót etetsz meg csirkét egy gumicsizmában,vagy kapálsz, vagy egy gyárban 16 órázol és rádrohad a nájlonzokni, még nem kell elhordani azokat, akiknek van kedvük, és szabadidejükben csótányokat tartanak. Inkább igyál meg még 3 kommerszet és b*szd pofán az asszonyt.
2012. máj. 14. 22:51
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig iszonyú édesek! :)

Ez nem az a csótány, ami a panelban mászkál, bár szerintem azok sem csúnyák. :) Az meg mindenki magánügye, hogy mit tart a lakásban. Senki sem kényszerít, hogy te is tarts, de nem kellene leszólni azt, akinek meg tetszenek!

2012. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 AmonRae válasza:
Szeretik a vizes környezetet, meg főleg a spájzt és a mosogató alját.
2012. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia, nekem is van, és tenyésztem is őket. Aljzatnak nem szeretem a nedves tőzeget, ugyanis akkor abba petéznek, nem a kijelölt helyre, és ahogy kikelnek a kicsik, megeszik őket. Aljzatnak száraz tőzeg, föld jó nekik, és mivel hobby tartásról van itt szó, be is rendezheted szépre faágak, erdei törmelék, száraz levelek, kövek és kavicsok segítségével. Szép nanoterkót lehet berendezni, csak sétálj ki az erdőbe, és megvan minden kellék ingyen, és délután már neki is állhatsz. A párásításról annyit, hogy én egy dobozba raktam tőzeget, és azt tartottam igazán nedvesen csak, hogy ide petézzenek, majd kiszedtem a neveldébe, és vártam, hogy előbujjanak a kicsik, persze mindig nedvesen tartva, nehogy kiszáradjanak, de vigyázni kell, nehogy bepenészesedjenek. Sok sikert a csótikákhoz :)
2013. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ui.: ha undorodsz a csótányoktól, minek kattintottál rá a kérdésre, hogy leszólhassál másokat? Ennyire unatkozol? Le foglalhatnád magad máshogyis, minthogy itt oltsad a másikat! Segítségre vár a kérdező, nem a hülyeségre, meg a negatív véleményedre.
2013. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!