Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madagaszkári Bütykös csótányt...

Madagaszkári Bütykös csótányt szeretnék vásárolni! Hol tudok venni? Régen voltak, és most újra szeretnék tartani.

Figyelt kérdés
Már mindenhol megnéztem, az ország több pontjában állatkereskedésekben, az interneten is sok helyen, sok embernek írtam, akiknek van/volt, de sajnos nem jártam sikerrel.Tudnátok tanácsot adni, hogy hol tudok venni? Nagyon szeretnék tartani ismét, imádom őket.Akinek esetleg van eladó, kérem írjon, mert nagyon szívesen rendelnék tőle pár darabot :)

2012. máj. 19. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és hüllőkiállításon is voltam, mert legutóbb ott vettem, de semmi ilyesmit nem árultak.
2012. máj. 19. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:
terraplázán szerintem lesz.
2012. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint? Hogy-hogy lesz? Meg hol? :)
2012. máj. 21. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ez az oldal itt olvashatsz a júniusi börzéről is :D de a hirdetések között van egy sráca aki most akarja felszámolni az állományát :D
2012. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TRXman007 válasza:

Szia!

Nekem van néhány juvenilis darab, ha elkezdenek szaporodni akkor úgyis csökkenteni kell majd az állományt és akkor fogok tudni neked adni. Az előző állománycsökkentésem nem lett sikeres, haver elvitte és a kutyája szétrágta őket, talán ez most sikeresebb lesz. :)

2013. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!