Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi vadaspark?...

Milyen a szegedi vadaspark? Jobb mint a veszprémi állatkert?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jobb, nem rosszabb, egyszerűen más. Egy vadasparkban az állatok nem viszonylag kis ketrecekben, épületekben vannak, hanem jóval nagyobb és természetesebb az életterük. Kevesebb fajta állat van Szegeden, de jobban meg lehet figyelni a viselkedésüket.
2012. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó :) Nagyon sokat fejlődött az évek során, én minden évben kb háromszor kimegyek oda, és egyre szebb, egyre többféle állat van. Például tavasszal meg tudtuk figyelni ott az oroszlánok párzását többször is :D Amit szerintem más állatkertben sose láttam volna, és azért elég nagy élmény. :D Na meg az elefánt cickányok...onnan nem lehetett elhurcolni engem, megbűvölten néztem őket, annyira tündériek. A gepárd ott ült öt centire tőlem, és csipogott ilyen fura hangon a másiknak. Gepárdot se látni sok helyen. Na meg a ritka fehér kenguruk... Szóval nekem bejön.
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!