Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki legyen szíves elmagyará...

Valaki legyen szíves elmagyarázni nekem, mit jelent a jelképes jegy fogyatékosoknak, és ki veheti igénybe?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogyan igazolja valaki hogy fogyatékos???vagy valami plusz is jár, teszem azt, egy kerekesszékesnek???kísérőt kap vagy ilyesmi???
2012. máj. 27. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
jha, elfelejtettem írni, hogy a fővárosi állatkert honlapján olvastam...bocsesz :P
2012. máj. 27. 18:00
 2/4 anonim válasza:
A húgom és nővérem epilepsziás betegségben élnek...és nekik is van egy kártyájuk amivel kedvezményesen utazhatnak vonaton,metrón,buszon stb. és egy kísérő is igénybe veheti a kártyát (de ha a beteg nincs a kísérővel akkor ezt a kártyát a beteg nélkül nem veheti igénybe)...szerintem ez a fogyatékosoknál is így van...
2012. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én is valami ilyesmire gondoltam.

köszönöm.

2012. jún. 1. 19:09
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit:)
2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!