Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen tagozatra kell menni...

Milyen tagozatra kell menni gimibe ha majd az egyetemen állattenyésztési szakra akarok majd menni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elterveztük hogy lovakat fogunk tartani/tenyészteni.Arra gondoltunk hogy gimibe majd biológia-angol tagozatra mennénk.Egyetemen pedig állattenyésztési szakra.Az lenne a kérdésem hogy jó ha gimibe biológia-angolra megyünk ogy felvegyenek az egyetemre az állattenyésztései szakra??

2012. máj. 30. 14:18
 1/10 anonim válasza:

gondolom, még csak hetedikes vagy most. nem bántásból mondom, de a következő pár évben nagyon sokat fog változni az, hogy mit akarsz csinálni a későbbiekben.

én például hetedikes koromban tolmács akartam lenni, elmentem nyelvtagozatra és most orvosira felvételizek.

a biológia-angol nem rossz irány, de szerintem így együtt nem nagyon van.

18/L

2012. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lovas-tanár (hippológus) és -szervező Gödöllői egyeeem.
2012. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyetem*
2012. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy ménesgazda szak.
2012. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi..

de van a gimibe angol-biosz nálunk!

2012. máj. 30. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha van biológia-angol, akkor jó. Legtöbb helyen biológia-kémia, vagy biológia-fizika, biológia-kémia szakok indulnak.

A felvételihez a biosz-fizika a hasznos, az élethez a biosz-kémia.

2012. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Antispecista ***** válasza:

Gondolom szeretitek a lovakat, ezert szuletett meg ez az elkepzeles. Kerlek gondolkodjatok el azon, hogy egy lonak (vagy barmely mas allatnak) valoban jo e, ha tenyesztik. Ok ugyanolyan erzo lenyek mint mi. Szabadon, bekeben kene oket hagyni.

Tudom, hogy ez most roppant furan hangozhat :-) ezert ha tobbet szeretnel megtudni errol a "fura" nezopontrol ajanlom figyelmedbe ezt a filmet: [link] Joaquin Phoenix narraciojaval es Moby zenejevel. Alapmu!

Itt is sok hasznos infot talalsz a temaval kapcsolatban: [link]

2012. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi..
2012. máj. 31. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
17:45 és arra nem gondoltál, ha nem tenyésztik akkor kihal az az állatfaj?
2012. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Antispecista ***** válasza:
Nem tartom etikusnak fajok "letrehozasat", tenyeszteset. Ez sokmilliard szenvedo erzo lenyt eredmenyez. Mi ertelme megszuletni egy bizonyos faj tagjakent, ha kihasznalas es eroszakos halal var rad? Antifajistakent nem bizonyos fajok sorsa erdekel elsodlegesen, hanem az egyes elo lenyek szenvedese.
2012. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!