Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akinél már volt ágyi poloska...

Akinél már volt ágyi poloska hogyan szabadult meg tőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 19:39
1 2
 11/14 netudmeg1997 válasza:
100%
legroszabb az ágyi poloska... nálunk 11éve volt utoljára es csak az irtok tudták kiirtani de most ujra lett hogy elkezdtem doltozni olyan helyen ahol masok kozott oltozok att... elsönel egyet talaltam a ruhamon jo mefijedtem denagyon hogy ne legyen megint hat eltelt fél év és elszaporodtak megint anyammal bevagyunk kattanva mar tole foleg anyam öt kezďték el csipkedni elsönek engem nem nagyon meg rajtam csak pini 1 2 napos foltok voltak de mostanaig elkezdet engem is szóval fogtuk a telefont aki itt volt 11éve nálunk kihívtuk a mazli hogy anyam örizte a névjegyüket es régeben masoknak is megadta. ma voltak itt szét szedték és a csoda pont ugyan az a két ember volt itt. az egész ágyat szet folytak lötyivel es maris kezdenek meghalni :) ez 23ezer ft volt sok de ez tényleg biztosra megy de viszont 3hét mulva ismétlés kell belöle csinalni és azis még egyszer 23ezer ft na most reménykedek benne hogy megfognak halni már most sok meghalt vagy haldoklik be vannak lasulva...
2018. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én most jöttem rá, hogy a 11hós kisfiamat az csípdesi szanaszét... annyira kétségbe vagyok esve... jön a másik baba... nincs felesleges 30-40ezer Ftunk szakemberre... a sírás kerülget! Ráadásul holnap még a boltok sem lesznek nyitva hogy vegyek valami nyavaját... ma takarítottam ki mindent... nem hiszem el hogy ilyen szerencsétlen vagyok... az a legborzasztóbb hogy csak a kisfiamat csípdesik!
2018. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Jah és én nem találkoztam egyel sem... nem tudom hol lakhatnak... utazóágya van a fiamnak... de csak kb egy hete vagy 2hogy megjelentek... azt se tudom honnan keveredtek ide a dögök...
2018. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Kedves Utolsó!

Nem tudom hogy, a tapasztalataimmal a segítségedre leszek e de gondoltam megosztom veled hátha.

Mi tél tájékán szedtük össze úgy hogy egy vendég gyerek elhozta nekünk ezt a szemét fajt.

Meg is mondtam az anyjának hogy ,hogyan engedhette így ennek tudatában a gyerekét máshoz.

Persze ez nem változtat azon hogy, elkezdődött egy csata ezekkel a bogarakkal. Egy baromira reménytelen csata.

Elsőre vettem 3 flakon protect sprét.

Be lett fújva vele minden de centiről centire.

Ki lett mosva takaró, párna, ruha, függöny minden 60 fokon + a szárító 85fokon.

Sajnos azt kell mondanom neked hogy, egy 4-5 nap múlva megint ott volt a csipkedés.

Így tulajdonképpen ezt a tortúrát 3 naponta ismételtük míg el nem fogyott vagy 20 flakon spray.

Egy flakon spray 1200-2000ft között van.

Nem csak egy félét vettem hanem mindent amit kapni lehetett.

A tortúra közepette már úgy el voltam keseredve hogy a nyaralónk szobájából szinte mindent elégettünk.

A sprék egyébként ölték a bogarat amit lefújtunk de mégis szenvedtünk velük mert a peték burkolatán nem hatol át semmilyen szer.

Pedig eküszöm neked már majdnem mi fulladtunk meg a köhögéstől amit ezek a szerek okoztak.

Hiába tekertük be az orrunkat és szánkat.

Már ha csak megérzem ezt a fura szagot kiszaladnék a világból.

Na de ez nem egy hétig ment namem vagy két hónapon át.

És És még mindíg ott voltak.

Kihívtam a rovarírtókat. Lekezelték a szobát 15000ft-ért és akkor is. Megint kihívtam őket főleg hogy, figyelmeztettek egy írtás nem elég és be kell tartani a két kezelés között hogy, feltétlen 5 héten belűl legyen mert a rovar babák addigra lesznek petelerakási érettségükben.

Amúgy elmondásuk szerint 6-10 nap az ideális két írtás között és ezt így is tettük de de de még miníg ott voltak a bogarak.

Garanciálisan most kijöttek harmadjára és ez ingyen volt.

Majd most meglátjuk mi lesz.

Jelenleg itt tartunk.

Megmondom őszintén kissé neki is estem szóban a cégnek hogy, a fene egye nem lopom a pénzt.

Csinálják meg amit elvállalnak.

Így a pasi most rendesen eláztatta ezt a kis szobát és meglátjuk mi lesz.Remélem lelkiismeretes munkát végzett.

Na de ami engem zavar hogy, leszedtünk elsőre mindent.


A mérgekkel centiről centire haladtunk.

Nem maradt ki semmi. Egyetlen kis repedés sem.Még a plafon sem.

Elvileg a mérgek nem hatolnak át a peték burkolatán és ezért az írtást folyamatosan csináltuk hogy, az újonnan kikeltek is meghaljanak és látod nem segített semmi.

Így ekkor jött a rovarírtó és az sem használt (eddig).

Én ezt nem értem.

Hallottam, illetve olvastam egy gázosítási lehetőségről de már nem tudom mit mondjak. Használ e vagy ez valami lehúzás.

Igazából kérdeztem az írtós embert hogy, ha most is lesz még bogár mit csináljak amire ő azt mondta nem tudja.

Na erre varrjál gombot és már a kétszeri irtásra 30000-ezerrel jól leveszik az embert.

Már azt is mondtam a férjemnek hogy, a fogyasztóvédelmisekkel fogok rájuk ijeszteni ha ennyi dumával intéznek el.

Meg ott az adóhivatal is mert amúgy számlát semmit nem adtak.

Megmondom őszintén nagyon pipa vagyok rájuk hogy ezzel foglalkoznak.Ebből élnek. Erről kértek 30000ft-ot és nem is csinálják meg a munkájukat.

De nem igazam van? Pedig mi nem is panelról beszélünk ahol könnyen átmennek a bogarak egy-egy nemtörődöm embertől, hanem egy kis nyaralóról van szó.

Hát szóval próbálj okulni a tapasztalataimból és hátha te jobb megoldásra jutsz.

Minden esetre ha érdekel téged vagy mást elmondom a további tapasztalataim is nagyon szívesen.

Bocsi hogy, ennyit zavarkodtam de már mi is nagyon kivagyunk.

Főleg hogy, nálunk is a gyerekeket érinti a legjobban.

Az írtó szerint azért a gyermek vagy a család női tagjai mert kevésbé szőrösek mint a férfiak és ezt a bogarak jobban kultiválják.

Na de tényleg zárom soraim.

Mindenkinek sok szerencsét az irtással és a véleményeket, tapasztalatokat nagyon szívesen vennénk mi is.

2018. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!