Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengeri malac alá mit rakjak...

Nyhm kérdése:

Tengeri malac alá mit rakjak alomnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis: raktam alá forgácsot, de nem boltit mert az drága, hanem asztalos haverom adott mindig forgácsot. Azt mondta az állatkereskedő hogy ez nagyon poros lehet meg minden, és ezért vakaróznak, sebesre vakarják a hátukat. Macska almot próbáltam, az se olcsó, szinte ugyan annyi mint a forgács. Most szalma van alattuk. Azzal az a baj hogy max 2 nap és cserélni kell mert irtó büdös, de viszont eddig mindig a házba gubbasztottak, most meg kinn fekszenek a szalmán. szerintetek haggyam a szalmát ?
2012. jún. 20. 20:46
 2/9 anonim ***** válasza:

mi kukoricacsutka almot

és forgácsot használunk

2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a második vagyok...

nyugodtam rakjad alá a forgácsot én sem boltban veszem. sőt a bolti porosabb volt

amikor teszed alá a nagyon alját ne rakjad be neki, azt én sem rakom be

a szalmát szerintem felejtsd el

2012. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SugarCat válasza:
Én is a forgácsot javaslom,egy asztalosnál simán szerezehtsz(ráadásul ingyen).
2012. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antimod ***** válasza:
Nekem sokáig volt malackám, macskaalom + forgács volt a "menü". A nagyon porosat tényleg felejtsd el, szőrébe, orrába megy, prüszkölni fog tőle.
2012. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mért nem jó a szalma ???? De attól a forgácstól vakaródzik.. szalmára meg ki is feküdtek.
2012. jún. 20. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud adni egy telefonszámot. És 30-ast, azt felhívnám csevegni erről kicsit. :D
2012. jún. 20. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó oldal: [link]

a fórumon csevegni is tudsz

2012. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vágom hogy van ez a csevegés, de azért köszi. Akkor telón nem akar senki? Itt hosszú lenne..
2012. jún. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!