Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi szaksegéd szeretné...

Állatorvosi szaksegéd szeretnék lenni, de (egyenlőre) nem bírom a vért, az élő hús látványát. (? )

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, elmehetnék az egyik helyi állatorvoshoz, hogy néha bent legyek nála a rendeléseken.

Igazából ez az állatorvos nagyon hanyag (pl. úgy ivartalanít szukát, hogy utána még tüzel rendesen...), de nem is ez a lényeg, mert nem tanulni szeretnék tőle, hanem a műtétek alatt bent lenni, és szokni az egészet. Lazán beengedi a gazdákat is egy-egy ivartalanítás alkalmával, tehát biztosan engem is beengedne, és személyesen is ismerem.

Nagyon ájulós vagyok, de hiszek abban, hogy meg tudnám szokni.


Régen már a váróterem szagától is elájultam, de ez már változott. Simán kibírom. Sőt, régen az injekció beadását (állat) sem tudtam nézni, ma viszont már szívesen nézem. Mert láttam jó párszor, és megszoktam. Ezért reménykedek abban, hogy talán a komolyabb dolgokhoz is hozzá tudnék szokni.

Járt már valaki hasonlóan? Sikerrel, sikertelenül?


Véleményeket is várok, szerintetek érdemes lenne így bejárni hozzá, hogy szokjam az egészet?


2012. jún. 23. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden szokás kérdése. Mielőtt elkezdtem dolgozni egészségügyben, én sem bírtam a vért, amikor iskolába jártam, az első műtét alatt, amin bent voltam, elájultam. Ma már könyékig turkálok a vérben, a hányásban, és hányinger nélkül teszek tisztába nyakig szaros felnőttet, és gyereket.

[link]

2012. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Ennek nagyon, nagyon örülök, hogy nincs elveszve minden, és lehet még változtatni a dolgokon. :)

2012. jún. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!