Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta hernyó lehet?

Milyen fajta hernyó lehet?

Figyelt kérdés
Néhány éve találtam egy hernyót. Anniyra gyönyörű volt, de nem tallátam egy könyvben sem. 7-8 centi hosszú, zöld, vastag, húsos (mint az "Egy bogár életé"-ből a Herman:D) és kis kövér lábacskái voltak. Nem vagyok benne biztos, de mintha valamilyen szőröcskéi is lettek volna, de nem emlékszem arra pontosan. Ha valakinek van tippje, kérem írja le (nem baj, ha nem az, de legalább tudnám, hogy mi nem) :D
2009. júl. 8. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress szender-hernyókat a képkeresöben (nekem a kutsatejszenderre emlékeztet a leirás, de nem biztos)
2009. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ilyen volt?

[link]

2009. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem kutyatejszender, néztem róla képeket. Nem volt ennyire színes, inkább zöld. Kedves második, a képed közelebb jár hozzá, de nem volt ennyire... hogyismondjam... "rücskös" a bőre :)

úgy emlékszem, kicsi piro és fekete pöttyök voltak rajta.

2009. júl. 8. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:
~piros*
2009. júl. 8. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi? :)


[link]

2009. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem :'(

annyira de annyira köszönöm mindenkinek de kezdek elkeseredni mert egyszerűen nem tudom milyen és azóta sem láttam olyat :(

2009. júl. 10. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

bemásolok néhányat hátha ráismersz.

(azért rolam tudni kell, nem vagyok otthon hernyókban, de keresek azért olyat ami zöld és szőrös.:D)


[link]

[link]

[link]


lehet, hogy keverék volt:D:D

2009. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!