Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nincs valami ötletetek?...

Nincs valami ötletetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mikor még 9 éves voltam anyu azt mondta kaphatok egy Pincsit. 7 vagy 8 osztályba. Most vagyok 13 éves és 7-be megyek. Múltkor kérdeztem róla anyát és azt mondta , hogy nem kaphatok se most se később. Mivel dolgozik ezért sokszor meglepem azzal , hogy elmosogatok,porszívózok , vasalok stb. Az egyetlen dolog amit tudok csinálni az a kókuszgolyó , néha olyat is csinálok neki. Egy kicsit nagy vagyok hozzá de az érdekében , hogy hátha meglágyul a szíve néha rajzolni is szoktam neki de nem hat semmi. Csak azért nem szeretne kutyát mert nem szeretne még egyszer át esni azon , hogy meghal mint a mókusunk. Csak emiatt nem kaphatok pedig már sokszor könyörögtem és mondtam neki , hogy velem több időt lenne nekem rosszabb lenne ha elveszíteném ezzel ő ne foglalkozzon. Levinném minden nap vagy háromszor 1-2 órára. A póráz már meg is lenne neki. Mivel van 2 nagyobb kutyám csak ők a kertben vannak mi meg nem ott lakunk sokat tudok a kutyákról de ha valamit nem tudnék megnézném a neten. Nagyon jó gazdája lennék de anya akkor sem engedi. Szerintetek mivel tudnám meglágyítani a szívét. nagyon kutya őrült vagyok , párszor még sírtam is amiért nem engedi , mivel már nagyin rég óta szeretnék egy kutyát és az unalmas napokon sem unatkoznék ha kapnék egyet. Valami ötletetek nincs? :c
2012. jún. 29. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beigérte akkor úgy tisztességes ha be is tartja. Egyszer úgyis mindeki meghal ezt anyukádnak is el kéne fogadnia.
2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!