Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska párti vagy...

Kutya vagy macska párti vagy inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Kutya. Könnyebben alkalmazkodik. :)

A macska ürülék szagától kilométerről rosszul vagyok, attól is, hogy dörgölőzik a lábhoz, mert a körmeit élesíti. Macskával nem lehet sétálni, játszani egy rendeset.

2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
75%
Kutya. Kiskorom óta kutya volt nálunk a házikedvenc, így "belém lett nevelve" a kutyaszeretet. :D
2012. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Macska. A világ legaranyosabb dolgának tartom őket. :D Ők Isten kis poénjai. :D
2012. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én mindkettőt imádom, de a kutyák felé jobban húz a szívem.
2012. júl. 3. 16:45
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Cica. Nem ugrál, nyaldos körbe állandóan. Amikor kitüntet a figyelmével és pl. beül az ember ölébe dorombolni, szinte megtiszteltetésnek kell venni. A kutya az ott van bármikor, ha mégse, egy füttyentéssel vagy csonttal bármire rá lehet venni. Azért a kutyákat is szeretem, szintén a séta, ami nagyon mellette szól, de elég sok rossz élményem volt, kevés fajtában bízom meg.
2012. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
A macska behízelgő, csak akkor jön ,mikor kell neki valami. Emberben is utálom ezt a faját. :)
2012. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"A macska behízelgő, csak akkor jön ,mikor kell neki valami"


Ez nem egészen így van. A macskák zöme tényleg a saját érdekeit nézi, de sok kivétel van. És attól, hogy a haszonra megy a macska még szereti a gazdáját! :)


Köszönöm a válaszod!

2012. júl. 3. 16:54
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkit felpontoztam, de ahogy látom megjött a hős, aki előszeretettel pontoz lefele!
2012. júl. 3. 16:56
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Milyen kivétel? Csak kíváncsiságból? Nekem nincs egyik se.
2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az én macskám kivétel. Ha elmegyünk sétálni a kutyával, jön velünk, amikor meghalt a nagymamám, akár hiszitek, akár nem, de tudta, hogy baj van. Ő olyan, hogy amikor hozzáérek, akkor egyből elkapja a kezem és játszik vele, harapdálja.(pedig már vén tyúk, 8 éves ivartalanított nőstény) Aznap, amikor meghalt a mama, mintha nem is ő lett volna. Hazaértem a kórházból, leültem a kanapéra. Ő szokás szerint odaült mellém, és csak nézett rám. Máskor már a kezemet rugdossa, meg harapdálja. De akkor csak nézett rám, bámult az arcomba, amikor sírtam. Aztán belefeküdt az ölembe és dorombolni kezdett. A 8 év alatt soha! nem feküdt az ölembe. Nem bírta elviselni, amikor az ölembe raktam, magától meg soha nem feküdt bele. Kb fél évig nem volt se kézharapdálás, se semmi játék. Akkor vált újra a régivé, amikor "túltettem" magamat a mama elvesztésén. Azóta újra a régi. És persze megint nem fekszik az ölembe.:)
2012. júl. 3. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!