Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pókok lehettek ezek?

Milyen pókok lehettek ezek?

Figyelt kérdés

Hali!

Ma nagyon megijedtem 2 póktól. Kint a szőlőn voltak. Érdekesek voltak, a lábaik kettesével párban , az egyiknek rövidebb, ( ami "karcsúbb" volt mint a másik")a lábuk vége citromsárga, potrohukon citrom-fekete minta volt. A hálójukon volt egy átívelő cikk-cakkos csík. ( mint amivel a ruhák végeit varrják , 2 párhuzamos egyenes, köztük cikk-cakk.. ) Előre is köszi a választ! :)


2012. júl. 12. 18:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amit küldtél előző képen, az nem az! :P egyáltalán nem hasonlít.. ennek olyan hosszukás potroha van, de talán még le tudom fotózni, pill kimegyek! :)
2012. júl. 12. 18:36
 12/19 anonim ***** válasza:

darázspók ahogy rajzoltad: :)

[link]

2012. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nos, itt van... UNDOOOR..

Remélem látjátok! :)


[link]

2012. júl. 12. 18:46
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen ez a Darázspók! Kétség sem fér hozzá, hogy ő az! :)
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 12. 18:48
 16/19 anonim ***** válasza:
Ártalmatlan pók. Harapni tud, mint minden keresztespók, de nem veszélyes a marása, mérge, bár kissé fájdalmas, kb mint egy darázs vagy inkább méhcsípés! :) Ha nem bántod ő sem bánt! :)
2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát, én már 20 méterről sem közelíteném meg.. majdnem szívinfarktust kaptam mikor megláttam, igaz 3 méterre volt.. :P
2012. júl. 12. 18:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen sokakban undort és félelmet keltenek a pókok. Pedig hasznos és szép állatok! :) Én magam részéről kedvelem őket! :) 10-20 percekig el tudom nézegetni őket pl. amikor a zsákmányukat hálózzák be! :)
2012. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én tartottam pókot(zugpók)raktam be hozzá két hangyát pár másodperc és el is kapta.Különben ez valóban darázspók:ahogyan írta mindenki ha megcsíp(nagyon fájdalmas)és ha elkezdesz viszketni mindenhol és a csípés feldagadt,akkor feltétlenül menj el orvoshoz!!
2012. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!