Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik háziállat eltartása a...

Melyik háziállat eltartása a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
kutya,macska,nyuszi,hörcsög,tengerimalac,vadászgörény?

2012. júl. 15. 20:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem hörcsög.
2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska ha kint tartod, és maradékot kap.. ( +egy kis táp.) hörinek kell alom, meg ilyesmi..
2012. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
macska. Az is elvan emberi maradék kaján meg eteti a szomszéd is ha van macskája, mert simán körbejár kajolni. Normális kajával persze inkább valami kis rágcsáló.
2012. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csirke
2012. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
hörcsög. Aki a macskát írta: szerintem a kérdező azért úgy gondolja, hogy normális körülmények között tartva. Arra alapozni, hogy majd a szomszéd megeteti, meg talál egeret stb.... Hát azért ne éheztetést javasoljunk már.
2012. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó: Annak elég egy kis maradék kaja, amit úgy is csak kidobnának.. hörcsögnek meg kell alom,meg ilyesmi..
2012. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Klassz hozzáállás ... Elég neki a kidobált maradék, felelős állattartás jee (Y)
2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hörcsög, macska többet lehet beteg és többe is kerül az állatorvos+ a macskakaja se olcsó + ha benti macska akkor még alom is kell neki
2012. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A macskának vennék kaját(nem akarom,hogy a szomszéd macskáktól lopja el)és kint tartanám.Úgy tűnik ezek szerint a macska vagy a hörcsög eltartása a legolcsóbb...köszönöm az eddigi válaszokat
2012. júl. 16. 10:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt macskám is és hörcsögöm is. A hörcsög milliószor olcsóbb! Párszáz forintból etetheted egy hónapig. Forgácsot meg olcsón lehet venni, akár zsákos kiszerelésben is. Nem tudom hol akarja tartani a kérdező. Mert pl.lakásba a macskának is kell alom. Ha meg kinti, időnként féreghajtózni kell. Persze azt el lehet hagyni. És ivartalanítani sem muszáj. Meg normális kajával etetni, vagy állatorvozhoz vinni, ha beteg. Ebben az esetben olcsó a tartása. DE így meg ne akarjon macskát tartani senki.
2012. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!