Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkorára nő meg egy afrikai...

Mekkorára nő meg egy afrikai óriáscsiga (lissachatina fulica tansania)?

Figyelt kérdés
2 van belőlük azt tudom hogy az achatina fulica kb 25cm a teste és 30 a háza,de ennek a fajnak nem tudom.a válaszokat előre is köszönöm. :) :)

#nő #óriáscsiga #afrikai #(lissachatina #tansania
2012. júl. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkorára, mint egy háznyi hármas! Fiam, ha ezt megfejted, pókkapitánnyá nevezlek ki. De lehetsz csáp kapitány is.
2012. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

figyelj B.meg ha nem értesz hozzájuk akkorne is írj de ha értesz akkor ne ijen hülyeségeket ha csak hülyeségből írtad akkor ne is szólj hozzá!!!!

Utálom az ilyeneket!!!

2012. júl. 25. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg,én sem tudom pontosan ez a fajta mekkorára nő meg,de érdeklődnék,hogy lesz e szaporulat nálad a közeljövőben?:D
2012. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem lesz :) egészséges állatok egész biztos ha kell majd szolj és majd adok :) :D
2012. júl. 25. 15:34
 5/12 A kérdező kommentje:
de most lesznek 2 hónaposak de nőnek mint a gomba :)
2012. júl. 25. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
jaj de jó köszi :D Nekem achatina fulica van,abból viszont jó sok..:D
2012. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt akkartam én is elsőnek,de ezek lettek elsőre én is azt hittem,hogy azok :D :) és mennyiért adod a fulicákat?
2012. júl. 25. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Honnan lehet megkülönböztetni őket? nekem is van 2,de nem tudom pontosan milyen fajta! Viszont fél évesek,és as nagyobbik 60 deka!

Amúgy ez érdekes,mert a csiga álltalában majdnem 2x akkora,mint a háza! Álltalánosságban!

2012. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xbellsx válasza:
Én még olyan Fulicáról nem hallottam, ami 30 cm-re megnő fogságban, de még az élőhelyén sem. Az Achatina achatina, a világ legnagyobbra növő csigája az lehet eléri fogságban a 20 cm-t (ritkán), de általában az is csak 16-17 cm lesz. Szóval, a Fulica maximum 16 cm-re tud megnőni, de általában max 12 centisek lesznek, remélem kielégítő volt a válaszom. :)
2013. jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
benne van a nevében is XD.egyébként az én lassan 8 évesem ha kinyújtózik olyan 20 cm lehet
2013. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!