Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állattenyésztés mit érdemes...

Állattenyésztés mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy milyen állatot/állatokat lenne érdemes venni amiből jól jöhetne vissza pénz? :/

2012. júl. 25. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Ha a pénzért csinálod, akkor úgy sem tudsz olyan olcsón felnevelni egy állatot, mint az állattartó nagyüzemek.

A tied minőségileg jobb lesz ugyan, de drágábban, és ezt a pluszt nem tudod érvényesíteni az árakban.

Ha magadnak tartod, akkor viszont például tyúkot.

2012. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ. Pénzt szerettem vonla egy kis plusz pénzt :/ Mivel most havi 60 at fogok keresni 18 éves vagyok és most akartam volna mellé még állatokat venni, de akkor semmiből nem lehet kis hasznot hozni ?:/
2012. júl. 25. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél kicsi mellékest keresni, akkor dióval érdemes foglalkozni a mák mellett. Nálunk sok helyen 2000Ft felett átveszik kilóját megpucolva. A mákért 1000 Ft/kiló az ára.

Állatokkal nem érdemes kicsiben kereskedni, mert arra nem fogsz vevőt találni. Olyan feldolgozott dolgokra viszont lehet kereslet, amit rendszeresen használnak a konyhában (tojás,fűszerpaprika,fokhagyma stb.). Ne alapanyagot akarj árulni, hanem feldogozottat.

2012. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm értem lehet, hogy nekivágok valamelyiknek! Köszi a segítséget.
2012. júl. 28. 17:57
 5/6 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Latom elottem mar lebeszeltek. En mashonnan kozelitem meg a dolgot: az allatok nem arucikkek, hanem erzo lenyek mint mi...

2012. aug. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balázs7550 válasza:
Probáld meg a hizobikát ha nem vágsz bele nem tudod meg soha .
2018. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!