Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai Óriás Csigát hol...

Afrikai Óriás Csigát hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A mi nap rátaláltam erre a csodás állatkára ( igen, szerintem nagyon cukik :D ), egyből bele szerettem. Nekem be kell egy ilyet szerezni! :D


Csiga tartók, hol érdemes ilyet venni? Már 2 állatkereskedést megnéztem, de nem árulnak.

Online-n meg hogy/hol érdemes keresni? Mert eddig nem találtam egyetlen normális hírdetést sem..


És mennyiért mennek?



2012. aug. 3. 16:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy nem bébi csiguszt keresek. Olvastam, hogy 5-15 évig is el élnek, ezért egy méretesebb példányt, fél, vagy egy év körülit vennék. Ők milyen árban vannak?
2012. aug. 3. 16:25
 2/2 anonim válasza:
nekem nemsokára tojni fognak, és lesz egyéhány mini csigám, szívesen adok. postán is el tudom küldeni őket míg picik, énis így kaptam egy doboz fölben. írj:)
2012. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!