Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok afrikai óriás...

Hol tudok afrikai óriás csigát szerezni?

Figyelt kérdés

Pécsett lakom, de eddig egy kisállat kereskedésben se árultak csigát. Egyik helyen meg is lett adva a számom, hogy hívnak ha lesz, de azóta se hívtak.

Neten is adtam fel hirdetés, de ott sem írt senki és egyetlen ismerősömnek sincs csigája.

Teszveszen és vaterán is kürül néztem, de ott sincs.

Kérlek segítsetek =(


2010. márc. 5. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nyugalom.

Szerintem, néz majd ki a börzére. Az a pár hét gyorsan elrepül. Ha ott nem tudsz szerezni, akkor valószínűleg…..

Itt lesz meghirdetve: [link]

Addig is egy kis kedvcsináló: [link]

Az állatkereskedést szerintem hanyagold, pofátlanul magas árakat szabnak. Találkoztam már 10-12X árral is.

2010. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia nézd meg a csigavilag.hu -t ott rengeteg infó van a csigákról meg vannak fent eladók is csak választani kell és vannak eladó példányok is jó árban is vannak és el is küldi.Én onnan vennék mert házi tenyészet és lehet hogy onnan is fogok nem soká venni :) :D
2012. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!