Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik hobbiállat a legmegfele...

Melyik hobbiállat a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés

A "feltételek":

1.Ne legyen zajos.

2.Ne kerüljön a beszerzése(terrárium,akvárium,ketrec)több 10.000.-be.

Tartása egy tágas szobában 75x45x50 szekrénysor polcában lenne,télen meleg van a szobában,nyáron egész nap süti az ablakot a nap,de egy függönnyel meg lehet oldani.A szoba átlagos hőmérséklete:20C°

Zöldséggel,gyümölcsel nincs baj,mert óriási veteményeskertünk van.Ha olyan a kisállat,nagy a szoba,szóval oda is ki lehetne tenni szaladgálni.

Szerintetek melyik állat lenne a legjobb?


2009. júl. 20. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög vagy ékszerteknős. Nekem mindkettő van, nem zajonganak.
2009. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy hörcsög megfelel a feltételeidnek
2009. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd, hogy ne legyen zajos, akkor neked egy akvárium kéne szerintem, de az nem egy olcsó mulatság...

Vagy valamilyen hüllő vagy kétéltű, azok még nem szoktak zajosak lenni, de általában maga az állat minimum 4-6ezer Ft. Aztán még ott a terrárium mindenestől kb 10ezer.

Ezeket gondold át, és dönts el, hogy az a fontosabb, hogy olcsón megúszd vagy az, hogy ne legyen zajos.

2009. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

harmadik vagyok: nekem nem volt ugyan hörcsögöm, de ismerősnek igen. Volt hogy aludni sem tudott tőle... Szóval egyede válogatja, hogy zajos-e.

Talán a törpehörcsögök annyira nem hangoskodnak, de én még mindig azt mondom: halak vagy hüllő

2009. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsög azért néha idegesítő azt ne :D

Vizi teknőst vegyél, mert az olcsó is (s szárazföldivel ellentétben) zajt nem csap, nagyon szereti a napsütést.Ha télen meleg van az még jobb mert a vizének 28-30fokosnak kell lennie, és így evesebbet kell amjd mennie a vízmelegítőnek.Mind ezek mellett nagyon aranyos kis állat:)

2009. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nehogy teknőst vegyél az semmit nem csinál :D


Vegyél hörcsögöt vagy patkányt az aranyos meg simagatni is tudod... egy jó nagy akváriumban tartsd úgy nem zajos.

2009. júl. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És a törpenyúl?

Félek hogy a törpehöri nem fogja kibirni egyedül,mert persze csak eggyet akarok...

2009. júl. 21. 06:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Törpenyúl??

Nekem van hörim , halam , tekim is és törpenyuszi is !

A nyuszi maga drága .

Vagy hát attól függ hol veszed , mert én 4000 ft ért vettem. A ketrece volt 19.000 ft.

Plusz a tálak neki , itató , kinti ketrec hogy legelhessen hordozó hogy magammal vigyem ha megyek valahova , a kajája a széna . És a zöldségek ami jelen esetben nektek van !

Tehát a nyuszi nem egy olcsó mulatság. Persze én mindenből a legjobbat vettem neki . De a ketrec is csak maga nagyon drága.

2009. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se nyulat, annak már azért túl nagyok az igényei.


Én a helyedben patkányt vennék, hallgat a nevére, kisebb trükköket lazán megtanul... a legokosabb a rágcsálók között.

Ha egyedüli jószág akkor pedig nagyon igényli a gazdáját :) szóval jó ha sokat tudsz játszani vele. két szintes ketrec bőven megteszi neki. 4 ezer forintért már lehet ilyet kapni..

2009. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ha akváriumba lesz akkor neked jó a hörcsög szerintem :D

nekem ketrecben van és folyton rágja a rácsokat, meg kiszórja a forgácsot...

én most akarok akváriumot venni mert ez így idegesítő :D

2009. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!