Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legmegfelelőbb alom...

Halle kérdése:

Melyik a legmegfelelőbb alom egy görinek?

Figyelt kérdés
Van most egy Dante nevezetü alom,amit kismacskák alá szoktak helyezni ,de nem vagyok vele tökéletesen megelégedve. Tapasztaltabb göri tartók között biztos,hogy van kedvenc alom fajta :)
2011. aug. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nálunk nagyon bevált a zöld BioKatz,és a Spar saját márkás.
2011. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Sparos ? .. :O

És az illatosítottakkal mi a helyzet?

2011. aug. 17. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,én is meglepődtem,de jó:)

A BioKatz illatosított,azt jobban szeretem,de jóval magasabb árkategória.

2011. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi Cirmi almot használunk (azt mondják a sparos ugyanilyen és jó).

De van hogy Bioluxot veszek, de ez szobába nem jó csak kintre, mert szerintem elég fura alapszaga van.

2011. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) Nekem szobába van a drági szóval ... :))) Kipróbálom akkor ezeket :)))
2011. aug. 17. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy nagyon drága almot használom,hogy ne legyenek allergiásak,az illatosak nagyon nem jók főleg ha már keveredik a pisi és szr szaggal...és a görik többsége sem szereti hogy illatos lehet hogy ezért nem is fogja használni,és igen a sparos és a cirmi ugyan olyan,az is jó alom amúgy és nem is drága annyira:)
2011. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!