Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állattartó egyetemisták! Ti...

Állattartó egyetemisták! Ti hogyan oldjátok meg a hétvégéket, amikor hazamentek, az állatotokat az albérletben hagyjátok vagy ingáztok vele?

Figyelt kérdés
Milyen állatotok van ?
2012. aug. 11. 13:13
 1/7 diagnostic ***** válasza:
Kutya,és eszembe nem jutna otthagyni,így természetesen jön velem mindenhová.Sokat utazunk,de nem bánja,hiszen imádja,hogy mindig történik körülötte/vele valami
2012. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
macska, nem nekem, lakótársnak, de valaki mindig van a lakásban, aki vigyáz rá, ja és kolesz, nem albérlet
2012. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nekem, de egy barátomnak van macskája. Természetesen nem hagyja magára hétvégén, hanem bepakolja egy olyan kutya táskába és viszi haza. Tök vicces látvány, falun lakik, mikor odaér akkor pórázon viszi tovább, haha, annyira jó. Ritka látványosság.
2012. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár hétig volt csak az albérletben cica, aztán rájöttem, hogy ezerszer jobb neki, ha a szüleim családi házában tölti a hétköznapokat is, nem egy panellakásban, miközben én az egyetemen vagyok.
2012. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vadászgörényem van, és mindig viszem magammal ha hazamegyek.
2012. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Törpenyuszim van, egyszer fordult elő,hogy otthagytam rábízva az egyébként tök rendes lakótársra.De tiszta idegbeteg voltam,hogy nincs-e valami baja,minden rendben van-e.Azóta inkább mindig hordom magammal :)
2012. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hala nincs senkinek?
2012. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!