Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsőéves egyetemisták: megy...

Elsőéves egyetemisták: megy veletek a kiskutyátok az új városba? Ad valaki tanácsot nekem? (bővebben) FONTOS!

Figyelt kérdés

Van egy yorkim, nagyon szeretem a kisördögöt. :D

Másik városba kell mennem egyetemre, 200 km-re itthonról. Csak pár ismerős lány van, akikkel lakhatnék, de a tulaj nem enged kutyát, macskát. :((

Úgy gondoltuk anyummal, hogy egy hónapot velük töltök kutyus nélkül (addig ő itthon marad édesanyával), ezalatt megismerem a várost, embereket, a tulajt még megpróbálom meggyőzni személyesen is, ha nem megy, keresek új lakást.

Szerintetek ez így jó??

Vagy mit csináljak???

A kutyusom nagyon szomorú lesz nélkülem? :(


2010. aug. 7. 09:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is yorkim van, de én 2 napra sem szívesen hagyom otthon.

Nem akarom megnehezíteni a döntésed, de én biztosan olyan albérletet keresnék, ahová lehet kutyát is vinni.

Minket nem választhat el semmi:)

2010. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Teljesen jó elképzelés.Én sem tudnám elképzelni az életemet a kutyám nélkül,még nyaralni is olyan helyre megyek,ahová magammal vihetem.
2010. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy hiányozni fogsz neki, meg gondolom ő is neked. Bár, anyukádnál is abszolút jó helyen van, efelől nyugodt lehetsz. Nehéz kérdés. Szerintem jó így, ahogy kitaláltátok.
2010. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igen, tudom... :((

De az nem jó megoldás, amit leírtam??

Keresnék egy hónap után új lakást vagy megpróbálnék a szívére hatni annak a tulajdonosnak...

Ma kell választ adnom a csajnak, hogy kell-e a szoba vagy sem...

2010. aug. 7. 09:14
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Csak elköltözésig minél többet legyen anyukáddal a kutya, és fokozatosan kevesebbet veled, hogy megszokja. Egy hónapot azért ki lehet bírni kutyának is,gazdinak is. Én épp ennyi időt voltam külföldön, a kutyám itthon maradt. Saját környezetében volt, ismerős vigyázott rá:3 napig depis volt,aztán minden visszazökkent a régibe.
2010. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem keress olyan albit, ahová enegednek kutyát. Nem csak az az egy albi van a világon.

De gondold meg azt is, hogy nem zavarná-e a leendő lakótársakat a kutya pl. ugatással vagy ilyesmi. Ha a válasz egyértelműen nem, akkor keress másik albérletet és ne félj ismeretlennel összeköltözni.

2010. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jó, tudom, de még én sem laktam soha máshol, csak itthon, se bentlakás, se semmi és teljesen idegenekkel...hát nem szeretném...

Azért gondoltam arra az 1 hónap "próbaidőre", mert ha nem is sikerül meggyőzni a tulajt, legalább ennyi idő alatt fogok tudni tájékozódni a városban, lesznek már ismerős csoporttársak meg minden.

De most csak ezeket a lányokat ismerem, sajnos. :(

2010. aug. 7. 09:29
 8/25 anonim ***** válasza:
Pedig sztem nagyjából 1-2 hét alatt összebarátkoztok anynira, hogy ne legyen az a kínos csönd. Ha meg PEstre költözöl, egy netes útvonaltervezővel meg bárhová eltalálhatsz, térkép is sokat segít, nem akkora ördöngősség, mint aminek mindenki hiszi,
2010. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Értem én, de még nincs is másik lakás...

Sehol nem találtam eddig :(

2010. aug. 7. 09:43
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem baj, szerintem ez igy jó lesz, 1 hónapot csak kibir. Nekem törpe uszim, és én fogom (SZERETNÉM) vinni pestre, 200km szintén.
2010. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!