Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magyarországon van delfinsimog...

Magyarországon van delfinsimogató, illetve delfinekkel való úszás?

Figyelt kérdés
Édesanyámat szeretném meglepni vele,de eddig sehol nem találtam ilyet. :(
2012. aug. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs kiváncsivagyok mit mondd más-
2012. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs is delfin állatkertbe nem??? még sehol nem láttam
2012. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van tengerünk? Nincs. Akkor delfin sincs. Ők rendkívül érzékenyek a vízminőságre, friss víz kell nekik, pont ezért delfináriumot csak tengerparton találsz.
2012. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy jön ide a tenger?... nincs tengerünk igaz, de cápák meg egzotikus halak mégis vannak állatkertbe...
2012. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nincs is.

A delfineknek hatalmas medencékre lenne szüksége és sokkal különlegesebb igényeik vannak, mint a halaknak, + vándorolnak nagy családokban. Mivel társas lények még nehezebb lenne. A cápák viszont nem igénylik más cápák társaságát, mert halak.

De pl. akarmilyen cápa sem él akváriumokban, van ami nem igényli a korlátlan teret.

2012. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Z_Ditta válasza:
Magyarországon törvény TILTJA, még a szállítását is, nemcsak a tartását. A németek "próbálkoznak" néhány állatkertben, de sajnos nagyrészük elpusztul...
2012. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!