Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom aktivalni a Windowsom?

Hogy tudom aktivalni a Windowsom?

Figyelt kérdés
Service Pack 3 windowsom van, minden nagyon jol mukodik, de par honapra ra mindig kijon egy kis ikon az oranal, es azt irja "You may be a victim of software counterfeiting".Hogyan tudom updatelni a softwaret? vagy megis mit csinalhatok h tunjon el?
2009. júl. 22. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze az állatokhoz? Rossz helyre írtad a kérdést. :(
2009. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsanat, csak azt neztem h egyeb kerdesek legyek, nem lehet atrakni?
2009. júl. 23. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem, nyugodtan rakd ide a PC-s kérdésedet végülis nincs tiltva, hogy az állatoknak nem lehet kérdést írni...

Csak választ nem kapsz rá...

2009. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ide totál nem idevágó téma
2009. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
irtam mar hogy veletlenul tettem ide a kerdest, most akadjatok ki, annyi az egesz hogy nem valaszoltok a kerdesemre es el van intezve nem mind irni h jaj nem ide vallo tema, mar bocsanatot kertem egyszer es azt is megkerdeztem hogyan lehet atrakni csak arra mar nem valaszoltok, akkor ha nem valaszoltok ne is irjatok hogy hogy kerul ide ez a kerdes!ennyi'
2009. júl. 30. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Töröld ki, és írd ki újra számítástechnikában
2010. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!