Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állatot...

Szerintetek milyen állatot vegyek anyának szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 33 éves és gondoltam valami kisállattal lepem meg az állatkereskedésből, kutyánk, teknősünk és halunk már van.Szerintetek milyen állatot kéne adnom neki? (nyuszi, hörcsög, patkány nem jöhet szóba)

2012. aug. 21. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dolgozó anyának, nőnek nyűg lenne egy kisállat. Mindig takarítani, etetni stb. Halat.
2012. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti őket, max olyat, amire vágyna, amúgy nagy gond egy kis állat, lehet, nem úgy sül el a meglepetés, mint szeretnéd!
2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, írtam hogy halunk már van. Gondozni én gondoznám ahogy az összes többi állatunkat is.Ezért is gondoltam az állatra :)
2012. aug. 21. 21:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt már nem is egy kisállatunk csak nem éltek sokat volt már nyulunk,egerünk,hörcsögünk stb.
2012. aug. 21. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, de a kérdést író írta, h van haluk, meg hát az után is takarítani kell azért... Vegyél neki kígyót, annak elég, ha hetente ad egyszer egy egeret és nem kell annyit takarítani se utána. Vagy akármilyen hüllőt. Mondjuk egy kaméleont, vicces kis állatka :)
2012. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
papagáj? :)))
2012. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"nem éltek sokat" Heee???????? Hogyhogy?
2012. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ha kígyót vennék szerintem másnap már az utcán lennék, a papagáj meg nagyon drága és a kutyák se nagyon bírnák, valami olcsóbb állatka nincs?
2012. aug. 21. 22:13
 9/12 anonim válasza:
0%
Én disznyót adník! A szép, okos finom. Házba, lakásba es benn lehet tartani e!
2012. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél galambot, mint Mátyás király "szegény lánya". Ha nem tetszik neki, elengeditek :-)))))))))))))))Adtál is, nem is!
2012. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!