Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egércsapda ötletek? SÜRGŐS!

Egércsapda ötletek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Ma vettük észre hgy egér van a házban és már próbáltuk a befőttes üveg+fél dió, de még nem kaptak rá.. Van valami tippetek mivel lehetne egyátalán előcsalogatni ő(ke)t?

Légyszi írjatok valamit, mert aludni se merek! :|



2012. aug. 22. 23:49
1 2
 1/13 Silber ***** válasza:
83%
Megpróbálhatod azt hogy fogsz valami vödröt vagy affélét aminek nem tudja kirágni az oldalát, leteszed a FAL MELLÉ (fontos, mert mindig a fal mellett közlekednek), csinálsz rá valami feljárót a széléig amin fel tud kapaszkodni, és beleteszel csalit. Belepottyan, reggelig nem tud kimászni belőle.
2012. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Boltban lehet kapni egérfogót. Esetleg patkányméreg (ha van kisgyerek, akkor ezt semmiképpen se, mert cukornak nézheti)

Esetleg egy jó macska is megfogja.

2012. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

A befőttesüveg jó lehet, csak gondoskodni kell róla, hogy jó mély legyen, különben kiugrik belőle. Nekem egy 40 cm magas terráriumból is kiugrott! (Házi egér.)


Dió helyett javaslom a füstölt szalonnát. Nagyobb a szaga, jobban rámegy.


Vehetsz ragasztót is, amit egy kis deszkára kensz, abba beleragad, és nem tud elmenni. Csak vigyázni kell, bele ne lépj. Ja, a szalonnát nyugodtan rárakhatod a ragasztóra.


[link]

2012. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezt,elég hatásosnak tűnik :) http://www.youtube.com/watch?v=NxwCp7Iskvs&feature=related
2012. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó tényleg jó, na de hogy rakjam bele a pálcikára huzott kólás flakont a vödörbe meg mit tegyek rá amire odajönne? Bacon szallonát tekerjek rajta körbe? :D
2012. aug. 23. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:

4edik vagyok.

A vödör 2 egymással szemközti oldalára fúrsz 1 lyukat,a kólás flakont ráhúzod egy hurkapálcára,és a pálca két végét beilleszted a lyukakba :)

A flakonra tehetsz szentem mogyorókrémet,szalonnát,vagy valami jóó illatosat ;) sok sikert hozzá!! :D

2012. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és valamit támassz a vödörnek amin az egér fel tud mászni.az aljára hogy ne tudjon az egér elmenni tehetsz pl:ragasztót. :)
2012. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne bacont, meg pancettát meg ilyen szrokat tegyél rá, hanem rendes, jó, hazai füstölt szalonnát! Az előfőzött dolgokból mind az ízeket, mind az illatokat kifőzik. Az a jó szalonna, aminek jó erős szaga van. Az se baj, ha kissé avas.
2012. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sikerült megfogni párat??
2012. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia, tegnap délután kiraktam ragacsot kolbásszal és fél dióval, ma bukott rá délután az egér. De a sajtról se feledkezz meg, azt én kifelejtettem. Próbálkoztam a vidis vödrös cuccal, de nem tudtam kifúrni a kólás üveg alját.
2012. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!