Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon radikáli...

Vannak Magyarországon radikális állatvédők?

Figyelt kérdés
Szerintem szükség lenne olyan állatvédőkre, akik CSINÁLNAK is valamit, nemcsak dumálnak.
2007. aug. 24. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sok állatvédő van, és tesznek is az állatok védelme érdekében. DE az állatgyűlölő emberből sajnos sokkal több van! Miattuk nem tudnak hatékonyak lenni az állatvédők, mert ezek ott tesznek keresztbe embernek, állatnak, ahol csak tudnak, kegyetlenül, hidegvérrel.
2007. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek akik felől Te érdeklődsz nem állatvédők, hanem fanatikus állatszeretők. ÉS nagoyn sokan vannak, csak érthető okokból nem hencegnek vele.
2007. szept. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%
Végre van olyan banda aki nem csa tüntet,mesztelenül transzparensel szaladgál az utcákon hanem,odamegy és belecsap a lecsóba.SZIVESEN CSATLAKOZNÉK HOZZÁLUK!!!
2008. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, mnint az utolsó hsz- ezért is kérdeztem :)
2008. febr. 21. 20:30
 5/6 anonim válasza:
87%
Szeretnék én is közéük tartozni,és igenis tenni valamit az állatokért.Nem csak a gép elött ülni és nézni ki a fejemböl.elmenni a helyszinre 'az állatkinzókhoz' és belecsapmi lecsóba.Itt ahol lakom tettem is ilyesmit,és e-mitt hülyének néznek.Mert az csak egy állat,szokták mondani.Egyszóval ,jó ha vannak ilyen emberek!
2008. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
talán az állatvédőrség ide tartozik... allatvedorseg.hu (még friss a dolog, de úgy látszik, mintha ők csinálnának is vmit)
2010. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!