Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meduzat télleg meg lehet...

Meduzat télleg meg lehet fogni puszta kézzel?

Figyelt kérdés
Nem értettem pontosan a görög emberkét, h csak az ő tenyerét nem csípi vagy senkiet se? Puszta kézzel vitte ki. Kék meduzarol van szó. (telorol írtam, bocs a hibákért).

2012. aug. 27. 20:27
 1/6 Gauldoth ***** válasza:
Minden irányból vannak csalánsejtjei, nem csak a tapogatóin.
2012. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gauldoth ***** válasza:
Attól függ milyet, mert ettől függ a mérge és a csalánsejt típusa és átdöfő ereje.
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kék meduza.
2012. aug. 29. 17:35
 4/6 Gauldoth ***** válasza:
Nem ismerem őt.
2012. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyökérszájú medúza volt medúza más kezét sem csípi meg
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8 évvel későbbi válasz, de jobb későn, mint soha :D

Észak-Görögországban voltam nyaralni tavaly, rengeteg ilyen kék medúza volt, az utolsó 2 nap már nem is mertem miattuk belemenni a tengerbe.

Nagyon csodálkoztam, hogy egy férfi simán hozzájuk mert érni. Mikor távoztunk a hotelből, kiváncsiságból megkérdeztem a recepcióst, és kiderült, hogy ezek a kék medúzák csak annyira csípnek, hogy kb meg se lehet érezni.

2020. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!