Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha valaki...

Mit tennétek, ha valaki puszta gonoszkodásból, valós ok nélkül feljelentene benneteket pl kutyaugatás miatt?

Figyelt kérdés
Vagy más állatkátok miatt, miközben valóban nem lett volna rá oka, de unatkozott és megtette mert miért ne? Nekem van pár tippem, hogy mit csinálnék az olyan embernek. Nem bántanám, természetesen, testileg. Az agyterror annál sokkal rosszabb :). Dobolnék neki a dobszerkón este 21:59-ig, mert ugye 22:00-tól kezdve csendháborítónak számítanék, na akkor abbahagynám. A ivillanygitár sem rossz ötlet, de abban nem vagyok túl jó. Habár, elkezdhetném tanulni :). De most komolyan, nem vagyok egy bosszúálló típus, de egyesek néha annyira túlzásba viszik, hogy milyen okokkal jelentgetik fel az embert, hogy csak kettéáll a fülem hogy milyen emberek vannak.
2011. okt. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Minket megtettek. Akkor érkezett hozzánk a kutyánk, és mint minden kölyök, ő is ugatott, amikor egyedül maradt, hiányolta a testvéreit. Na most a **** szomszéd nem velünk beszélte meg a problémáját, hanem rögtön kihívta a rendőrséget, jegyzőt, állatvédelmiseket. Mi mosolyogva megmutattuk, hol is van a kutyus helye, 3 különböző papír is lett róla, hogy jól tartjuk. Aztán a legtüneményesebb mosollyal átmentünk a drága szomszédhoz, hogy mi sem hívtunk ki senkit, amikor hajnal 3kor kukorékolt egy órán keresztül a kakasa, pedig 5kor keltünk a munka/suli miatt, így ha problémája van előbb velünk beszélje meg, vagy mi is megyünk a rendőrségre becsületsértésért (apukám polgármester, anyukám közszolgálati újságíró, így ez fontos). Utána visszafogta magát...
2011. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is legelőször egymás közt kellene ezt megbeszélni, ha tényleg baj van, nem mindjárt feljelenteni..
2011. okt. 4. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fú nem tudom, de valahogy kitolnék vele az biztos.De képzeld kedves kérdező a mi örökbe fogadott szeretett kutyánkat az egyik szomszédunk megmérgezte(valószínűleg a cigányok) mert sokat ugatott ha gyanús elemek járkáltak a ház körül és volt hogy direkt hergelték is őket, hogy aztán pofázhassanak hogy sokat ugatnak a kutyáink.
2011. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon a kutyusodat, némelyik ember olyan gonosz... Nekünk a cicánkat mérgezték meg :(
2011. okt. 4. 17:43
 5/5 anonim válasza:
40%
Én például a helyedben tényleg megküldeném neki éjjel a dobszerkót... Már csak azért is mert az új törvény értelmében most már a nap bármelyik részében feljelenthetnek csendháborításért viszont csak akkor ha a zaj meghaladja a 40 decibelt :D
2011. okt. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!