Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes tartani kutyát...

Bettina Iváncsik kérdése:

Mit érdemes tartani kutyát vagy macskát? /Már van egy macskám/

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 13:02
1 2
 11/20 tomy88trance ***** válasza:
88%
Jah és még valami(amúgy én is szeretem a macskákat és a kutyákat is egyaránt). A macska viszont csak akkor megy hozzád általában,ha éhes ,míg a kutya akkor is,ha pusztán csak őrül annak,hogy ott vagy :)
2012. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: Ez nem igaz. Nekünk 6 macskánk van és mindegyik odajön, odabújik még akkoris, ha van előttük kaja. Volt kutyánk is. A kutya nem csinált ilyet, amíg ott volt a kaja.
2012. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van kutyám is macskám is.


Sok macskám volt már, és eddig mindegyik megfogta az egeret a kertben, tehát nem haszontalan a cica sem.


Több cikkben olvastam, hogy ha a cicát az ölünkbe vesszük, simogatjuk, annyira megnyugszunk, hogy kisebb eséllyel kapunk szívinfarktust egy stresszes munkanap végén.

2012. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A Tengerész ***** válasza:
Én szeretem a kutyát is meg a macskát is. De. Azt tudnod kell, hogy a kutyának a gazdája, a macskának a szolgája leszel ha tartod őket.
2012. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

a macska csak addig mutatja ki szükségét irántad, míg kaját vár tőled, utána szarik rád. megy a farka meg az ösztönei után. a kutya mindig örül neked, ahogy te is neki (jobb esetben).

ha összeesnél otthon és meghalnál, a macska pár nap után (ha nem tud kijutni) elkezdeni táplálkozni belőled, mert szart se jelentesz neki. a kutya még egy hét után is melletted vonyítana, ha társra talált benned.

2012. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: Ez egy f@szság. Csak a sok "kutyapárti" találta ki, aki bedőlt a seggnyaló, pitiző kutyájának. Az állatok között nincs barát, fogjátok már föl!
2012. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utolsó: ajánlom figyelmedbe mondjuk ezt a videót...

http://www.youtube.com/watch?v=zAy6lzFb_WU

lehet barátság állat és ember között, mondjuk ha te nevelted kölyökkorától és így semmilyen körülmények között nem támadna meg.

2012. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aranyos oroszlán. :) De honnan tudod, hogy az állat barátként tekint rá? Ez inkább bizalom. Bízik benne, mert felnevelte. A két fogalom nem ugyanaz.
2012. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a bizalom általában barátság/szeretet során alakul ki szerintem.
2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem a macska jobb, mert nem eszik annyit, de a kutya az hűséges és szeret, de a macska, is!! Sztem mind a kettő nagyon jó kit mit válall!
2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!