Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 200literes akváriumba milyen...

200literes akváriumba milyen állatot lehet még tenni halon meg csigákon kívül?

Figyelt kérdés
Valami különleges állatra gondoltam.Teknős gondolom megeszi a halakat,pedig az tuti jól érezné magát benne.
2012. szept. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyel bele homárt,szep allatok;)
2012. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Legyezőgarnéla például. Vagy narancs törperák. Ezek békés fajok. Csigákból is vannak nagyon különlegesek, amikre talán nem is gondoltál. A zebracsiga és a Tylomelania csigák könnyen beszerezhetőek és látványosak.
2012. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sok lehetőséged nincsen... A teknős halat eszik. A gőtéknek, axolotloknak jóval hűvösebb víz kell és ha ők nem eszik meg a halakat, akkor a halak piszkálják/eszik meg őket.

Olyan állatot, aminek ollója van tuti nem raknék halak közé, mert gyanús, hogy az ollóit előbb-utóbb használná is. Garnélák, attól függ, hogy milyen halakat tartasz.

A törpe karmosbékának előfordulhat, hogy már magas egy 200 literes akvárium, de ennek utána kellene olvasnod. Egyébként ők elég vaksik, a legtöbb hal felzabálja előlük a kajájukat. A sima, afrikai karmosbéka meg a legtöbb halat...

Ha már csigáknál tartunk, nekem a sárgaöves süncsigák a kedvenceim.

2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) Még sosem volt akváriumom és ajándékba kaptam ezt 0 felszereléssel.Egyáltalán nem értek hozzá sajnos.Nagyon nehéz dolgom van,de nagyon szeretném mert annyira gyönyörűen lehet berendezni az akváriumokat.Meg tudom,hogy miután kész utána is van vele meló bőven.Csak reménykedni tudok,hogy megmaradnak benne az állatok.
2012. szept. 7. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!