Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Talajlakó madárpók terráriumán...

Talajlakó madárpók terráriumának berendezése? Hátterezési ötleteket tudtok?

Figyelt kérdés

Minden érdekel!

HELP!



2012. szept. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

exemnek vannak pokjai. A talajt nem tudom azt bárhol meg tudod nézni neten.

a fal lehet sima is de csinátathatsz neki kis "sziklaperemet" is. Az sztem praktikusabb mert neki lehet dönteni könnyebben a berendezést vagy ö is felmászhat rá ha akar.

tehetsz be neki fakérget buvohelynek, faágakat,ágas bogas gyökeret. a lényeg hogy legyen neki valami kis elbujo rész.ami nem tetszik neki azt ugyis szétturja, megcsinálja magának a helyet. Raktunk be ilyen müvirág leveleket is hogy szebb legyen de az annyira zavarta az egyik pokot hogy folyton kilökdöste a sarokba vagy ahol nem zavarta igy kivettük.Egyéniség kérdése.van amelyik csak egy kis buvohelyet csinál magának,háloval kialakitja, van amelyik meg totál behálóz mindent.Ezért jok a faágak stb,felhazsnálja amit akar.Csak döntsd neki a falnak vagy az üveg oldalának,ne csak bedobáld neki mint egy madárnak ha fészket akar épiteni.

2012. szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátterezni nem kell. 5-6 centi talajréteg kell. Legyen benne bújóka, amiben kényelmesen elfér a pók, lehet benne 1-2 ág, amikre felmászhat. (Az én albo-m talajlakó létére eléggé fán lakó életmódot folytat. :D) Ha elég nagy a terkó, és a pók, tehetsz be neki itatóban vagy kupakban vizet, figyelj rám hogy ne legyen koszos, és mindig friss legyen.

Az én terkóm ilyen:

[link]

[link]

16/L

2012. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. okt. 11. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj most látom, elírtam... :D

figyelj rám = figyelj rá

16/L

2012. okt. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rakj bele növényeket köveket csinálj bele egy kicsi tavat!:D
2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!